Wydarzenia z Rock Radio:

 • Słuchaj Rock Radia i wygraj zaproszenia na nadzwyczajny koncert LAO CHE "Powstanie Warszawskie" oraz PANNY WYKLĘTE: Wygnane!

  21-07-2015 13:10

  Koncert upamiętniający 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

 • Zespół Blue Deep Shorts wygrał Jarocińskie Rytmy Młodych!

  20-07-2015 20:08

  Ich muzyka jest wypadkową rock'n'rolla w stylu grupy Kings of Leon oraz melodyjności zespołu Coldplay. Ale co najważniejsze potrafili poruszyć publiczność i zyskać przychylność jury. Zespół Blue Deep Shorts został zwycięzcą tegorocznej edycji Jarocińskich Rytmów Młodych.

 • Mocne brzmienia wywołujące ciarki na całym ciele

  20-07-2015 19:52

  Drugiego dnia Jarocin Festiwal 2015 publiczność otrzymała to, co kocha najbardziej - solidną dawkę zakurzonego rock'n'rolla w najlepszym wydaniu. KSU, Voo Voo, Budzy i Trupia Czaszka, Nowe Sytuacje, Muchy oraz Natalia Przybysz - to główne gwiazdy kolejnego dnia jarocińskiego festiwalu. Było głośno, butnie i nad wyraz energetycznie! Uzupełnieniem koncertów na Scenie Głównej były występy jedenastu finalistów Jarocińskich Rytmów Młodych. Fakt, iż prezentowali się przed główną festiwalową publicznością był radykalną zmianą w stosunku do poprzednich edycji imprezy. I co by nie powiedzieć ta formuła sprawdziła się doskonale.

Jak nas słuchać?

Rock Radia możesz słuchać w eterze, online i na smartfonie!