18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Oglądaj Ligę Mistrzów z Heinekenem i Rock Radiem

01.04.2014
A A A
Heineken

Heineken (.)

Wygrywaj bilety na mecz!


Coraz mniej czasu do pierwszego gwizdka i kolejnych emocji związanych z Ligą Mistrzów. Na chłopski rozum Atletico i Bayern grają dalej - tak przekonywał nas dzisiaj komentator Canal +, Krzysztof Marciniak. A my na sądy eksperta zgodnie i potulnie kiwamy głowami do teraz.


Heineken, jako wieloletni sponsor UEFA Champions League, w tym roku zaoferował kibicompiłki nożnej w Polsce dostęp do unikalnej platformy dzięki której przeżyją swoją Drogę do Finału.

Aby z niej skorzystać wystarczy wejść na stronę www.liga.heineken.pl, a następnie wpisać kod spod kapsla lub zawleczki piwa Heineken. Jeden kod umożliwia obejrzenie jednego meczu. Dzięki temu każdy miłośnik Heinekena będzie miał możliwość obejrzenia wszystkich meczów Ligi Mistrzów na żywo w jakości HD. Ponadto otrzyma także dostęp do wielu ciekawych treści i komentarzy eksperckich przygotowanych specjalnie przez dziennikarzy Onetu oraz Przeglądu Sportowego.

Dodatkowym elementem strony www.liga.heineken.pl będzie innowacyjna interaktywna gra, w której każdy kibic będzie miał szansę wygrać wyjazd na Finał do Lizbony. Co więcej, codziennie do wygrania będą konsole PlayStation 4 i pięciolitrowe kegi Heinekena. Promocja trwa od 10 lutego do 24 maja 2014 roku.

Już dziś wyrusz w Drogę do Finału!

 

.

 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ROCK RADIA