Paczka dla schroniska od słuchaczy Rock Radia!

Redakcja
07.12.2017 07:00
A A A
'Nakarm Psa' z Rock Radiem

'Nakarm Psa' z Rock Radiem (pexels.com)

Startuje 10. edycja akcji "Nakarm psa"! Połączmy siły i razem pomóżmy potrzebującym zwierzakom. Nieważne czy wolisz psy czy koty. Ważne, że chcesz włączyć się do akcji!

W czwartek 7. grudnia startuje 10. odsłona akcji "Nakarm Psa z OLX". Za pośrednictwem aplikacji OLX użytkownicy znów będą napełniać miski zwierzaków wirtualną karmą, którą potem OLX zamieni na tony pokarmu, a naste?pnie dostarczy do potrzebujących czworonogów! W akcji może wziąć udział każdy użytkownik Internetu, który zagłosuje na dane zwierzę poprzez kliknięcie w obrazek kości, aż do jej wypełnienia. Zwierzaki karmimy do 18 grudnia.

Użytkownicy serwisu wybrali już dwa ośrodki, do których jeszcze przed świętami trafi karma: Schronisko "Ciapek" w Hajnówce (woj. podlaskie, niedaleko Puszczy Białowieskiej), oraz schronisko w Tomarynach w woj. warmińsko-mazurskim. Na dziesięciolecie akcji dokładamy też trzecie schronisko - w Korabiewicach niedaleko Żyrardowa w Mazowieckiem!

Oprócz tego Rock Radio organizuje zbiórkę na rzecz potrzebujących zwierzaków. Zbieramy wszystko co może się przydać: karmy, koce, miski, przysmaki, wszystko to, czego brakuje w schroniskach.

W redakcji Rock Radia postawiliśmy kosz do którego zbieramy karmę. Od dziś możecie przynosić, przywozić, wysyłać wszystko co niezbędne.

Sprawdzajcie nasz Facebook i to jak rośnie nasza wspólna paczka!

Adres redakcji:
Rock Radio
Ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

Dla hojnych pomagających gadżety Rock Radia!

W poprzednich 9. edycjach użytkownicy OLX biorący udział w akcji nakarmili 680 psów i 40 kotów z 22 schronisk w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu miłośników zwierząt zebraliśmy i dostarczyliśmy bezdomnym czworonogom aż 21 ton karmy! 

Szczegóły na: www.olx.pl/nakarm-psa

'Nakarm Psa'

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ROCK RADIA