Roger Waters zdradził listę utworów ze swojej nowej płyty

Katarzyna Ratasiewicz
21.04.2017 11:01
A A A
Roger Waters

Roger Waters (Fot. Facebook)

Pierwszy od 25 lat studyjny album byłego lidera Pink Floyd ukaże się 2 czerwca.

Roger Waters od początku roku stopniowo ujawnia kolejne szczegóły dotyczące jego nowego projektu "Is This The Life We Really Want?". W sieci można już posłuchać fragmentów albumu, a także obejrzeć jego 30-sekundowy teaser. Wczoraj natomiast została opublikowana pełna lista 12 utworów z płyty.

W nagraniu uczestniczyli Gus Seyffert (bas, gitara i keyboard), Jonathan Wilson (gitara i keyboard), Joey Waronker (perkusja), Roger Manning (keyboard), Lee Pardini (keyboard), a także wokalistki znane z zespołu Lucius: Jessica Wolfe i Holly Proctor. Za ostateczny kształt albumu odpowiada też producent Nigel Godrich, który współpracował między innymi z Radiohead i Paulem McCartneyem.

Według informacji udzielonych magazynowi Rolling Stone, "Is This The Life We Really Want?" jest "odważnym komentarzem na temat współczesnego świata i niepewnych czasów" odnoszącym się między innymi do prezydentury Donalda Trumpa. Płyta będzie kontynuować serię konceptualnych albumów Watersa, dlatego jej polityczne zaangażowanie nie powinno dziwić. Ostatnia kompozycja byłego Floyda, "Amused To Death" z 1992 roku została zainspirowana przez pierwszą wojnę w Zatoce Perskiej.

Oto lista utworów z nowej płyty Rogera Watersa "Is This The Life We Really Want?":

1) When We Were Young

2) Déj? Vu

3) The Last Refugee

4) Picture That

5) Broken Bones

6) Is This The Life We Really Want?

7) Bird In A Gale

8) The Most Beautiful Girl

9) Smell The Roses

10) Wait For Her

11) Oceans Apart

12) Part Of Me Died


Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ROCK RADIA