W to mi Maj

Redakcja
30.04.2018 09:41
A A A
W TO MI MAJ, czyli majówka w Rock Radiu

W TO MI MAJ, czyli majówka w Rock Radiu (Rock Radio)

Rozkład jazdy na Majówkę!

Już od poniedziałku (30 kwietnia 2018 roku) na antenie stacji pojawi się cykl "Rock Radio na działce, czyli historie nie do grilla", a w nim opowieści o skandalach z udziałem gwiazd rocka. Kolejne części cyklu będą nadawane przez cały tydzień dwa razy dziennie o różnych porach.

We wtorek (1 maja) Piotr Kędzierski zabierze słuchaczy do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach, gdzie razem z dziennikarzem motoryzacyjnym Patrykiem Mikiciukiem opowie o klasykach na czterech kółkach. Programu można będzie słuchać w godz 9:00 - 14:00.

Tego samego dnia po godz. 18:00 Tomasz Miara porozmawia o tajemnicach Pałacu Kultury i Nauki z kronikarką budynku Hanną Szczubełek, która od ponad 57 lat pracuje w zarządzie tego obiektu!

W środę (2 maja) na antenie pojawi się poranne "Powstanie Rock Radia" - w audycji nadawanej w godz. 6:00-10:00 Piotr Kędzierski przyjrzy się najciekawszym i nietypowym flagom świata, a w paśmie "Klasyczny wieczór" Mariusz Stelmaszczyk zaprezentuje flagowe klasyki rocka takie, jak "Bohemian rapsody"zespołu Queen czy "Smoke on the water" grupy Deep Purple.

Natomiast w czwartek (3 maja) w "Powstaniu Rock Radia" gościem Piotra Kędzierskiego będzie Radosław Majdan - rozmowa na prawdziwie męskie tematy, prowadzona przy majówkowym grillu, będzie na antenie w godz. 9:00-14:00.

SŁUCHAJ ROCK RADIA