Legenda z Seattle powraca

Maciej Mazur
07.05.2018 12:25
A A A
Alice In Chains, mat. prasowe

Alice In Chains, mat. prasowe (Alice In Chains, mat. prasowe)

Fani zmuszeni byli czekać prawie pięć lat na nowy materiał.

Alice in Chains, zaliczany do tzw. Wielkiej Czwórki z Seattle, opublikował niedawno teledysk do nowego numeru „The One You Know”. Ostatni krążek grupy z 2013 roku „The Devil Put Dinosaurs Here", ku uciesze fanów, okazał się ogromnym sukcesem.

Utwór „The One You Know” pochodzi z nadchodzącego już szóstego albumu zespołu, i jak dobrze słychać będzie kontynuacją dobrze znanego nam klimatu.

 

Podczas wywiadu, gitarzysta grupy Jerry Cantrell, mówił na temat, nie zatytułowanego jeszcze, nowego longplaya: "Jest to materiał jakiego dotąd nie nagraliśmy, ale zawiera też wszystkie charakterystyczne dla nas elementy, których można się po nas spodziewać. Ma on nasz tzw. "odcisk palca". Jesteśmy naprawdę dumni z materiału, jaki napisaliśmy i wszystkich momentów jakie udało się nam uchwycić. To naprawdę ciężkie gó*no! Troche brzydkie ,a za razem piękne i dziwaczne... Jest dobrze!''.

Nowy album został nagrany pod okiem producenta Nicka Raskulinecza i inżyniera dźwięku Paula Figueroi, który pracował również nad dwiema wcześniejszymi płytami Alice In Chains. Oficjalna data wydania albumu nie została jeszcze ogłoszona.

SŁUCHAJ ROCK RADIA