MUZYKA

 • SURRENDER - Światowa i polska premiera autobiografii Bono

  SURRENDER - Światowa i polska premiera autobiografii Bono

  W listopadzie 2022 na całym świecie ukaże się autobiografia Bono - legendarnego wokalisty i lidera irlandzkiego zespołu rockowego U2, muzyka i aktywisty. Książka "Surrender. 40 piosenek, jedna opowieść" ukaże się 1 listopada nakładem wydawnictwa Alfred A. Knopf. Polskim wydawcą książki jest Wydawnictwo Agora, które zaplanowało premierę na 23 listopada. Jej tłumaczem jest Paweł Lipszyc. Oprócz wydania papierowego w twardej i miękkiej oprawie, planowany jest ebook i audiobook.

 • Arctic Monkeys wracają z nowym albumem!

  Arctic Monkeys wracają z nowym albumem!

  Po czterech latach od ukazania się zaskakującego albumu "Tranquility Base Hotel & Casino", grupa Arctic Monkeys powraca z nową, równie nieoczekiwaną pod względem brzmieniowym płytą zatytułowaną "The Car".

 • Alfa Romeo Tonale w Polsce

  Alfa Romeo Tonale w Polsce

  Moc Tonale debiutuje na drodze w Tempio Voltiano, miejscu, w którym uczczono pamięć wynalazcy Alessandra Volty, w otoczeniu przepięknej scenerii jeziora Como. To właśnie w tym miejscu, ponad 200 lat temu, włoski naukowiec dokonał swojego najsłynniejszego wynalazku: "baterii", pierwszego generatora energii elektrycznej.

 • Wydanie specjalne 'Revolver' The Beatles!

  Wydanie specjalne "Revolver" The Beatles!

  "Revolver" to album The Beatles z 1966 roku, który zmienił wszystko: zapoczątkował nową erę eksperymentalnej, awangardowej psychodeliki dźwiękowej, przyniósł kulturową zmianę i zaznaczył ważny zwrot w twórczej ewolucji The Beatles. Już dziś (28 października) płyta ukaże się nowej wersji.

 • Zobacz nowy klip od Nickelback!

  Zobacz nowy klip od Nickelback!

  Zespół Nickelback podzielił się z fanami teledyskiem do "Those Days", drugiego singla z ich długo wyczekiwanego nowego albumu Get Rollin', który ukaże się 18 li-stopada nakładem BMG. Utwór "Those Days" to wspomnienia zespołu o przygodach z młodości - od przebywania poza domem po godzinie policyjnej, aż do pierwszych miłości. Najnowszy singiel Nickelback jest szczerą odą do starych, dobrych czasów. Teledysk zawiera ekskluzywne zdjęcia i filmy z archiwów zespołu.

 • 'Jestem tu po to' - nowa płyta od zespołu Sztywny pal Azji - Posłuchaj
 • Kampania Mam Moc

  Kampania Mam Moc

  Wypadki, kontuzje, groźne urazy zdarzają się codziennie, a najczęściej znienacka. I absolutnie każda taka tragedia wywraca życie do góry nogami. To przykry fakt, z którym nie mamy prawa dyskutować.

 • Red Hot Chili Peppers wydali drugą płytę w tym roku!
 • Odnaleziony utwór Queen dostępny po wielu latach
 • Queen zapowiada nieznaną piosenkę 'Face It Alone' z Freddiem Mercurym