J&B City Remix Party

Bilety w cenie 20 PLN będą dostępne przed wejściem. Start 30.10 o godz. 20:00. Dawne Kino Wars - Rynek Nowego Miast 5/7 w Warszawie.

J&B Start a Party to marka, która od początku swojej działalności w Polsce, wspiera najciekawsze imprezy, najlepszych didżejów i najbardziej warte odwiedzenia kluby.

Tym razem przedstawia kolejny, unikalny projekt - J&B City Remix. Będzie to otwarty konkurs, polegający na zbieraniu dźwięków miasta przez uczestników pod opieką znanych
i utalentowanych polskich artystów - Pezeta oraz Auera z The Lordz Team. W jakim celu? Dźwięki miasta posłużą do stworzenia przez artystów wyjątkowego utworu, który będzie reprezentować Polskę obok innych krajów biorących udział
w projekcie J&B City Remix.

Start tak unikalnego projektu wymaga odpowiedniej celebracji. W związku z tym 30 października w warszawskim byłym kinie Wars odbędzie się oficjalna impreza otwierająca J&B City Remix. Lineup jaki organizatorzy przygotowali na tę okazję sprawia, że śmiało można mówić nie o imprezie, a o mini-festiwalu. W niecodziennej przestrzeni starego kina wystąpią tuzy współczesnej muzyki elektronicznej: Matthew Herbert, Kyle Hall oraz Koreless. Usłyszeć będzie można wiele gatunków: od abstrakcyjnej elektroniki, przez techno, house, hip-hop do dubstepu. Gwiazdy wieczoru wesprze stołeczny kolektyw Club Collab oraz Bshosa z Detroit Zdrój. Nie zabraknie także na scenie twarzy projektu City Remix. Tego wieczoru w Kinie Wars wystąpi także Pezet i The Lordz Team.

Wszyscy zaproszeni do udziału w wydarzeniu artyści znakomicie wpisują się w ideę J&B City remix - unikalnego samplowania dźwięków i wykorzystania ich w finalnych utworach.

Ze względu na fakt, że dwóch z zaproszonych gości wystąpi w Polsce po raz pierwszy - Kyle Hall i Koreless - J&B City Remix Party to wydarzenie, którego nie wolno przegapić!

Bilety w cenie 20 PLN będą dostępne przed wejściem. Start 30.10 o godz. 20:00. Dawne Kino Wars - Rynek Nowego Miast 5/7 w Warszawie.

SŁUCHAJ ROCK RADIA