Komin73

Komin73 to ponad 1000m2 poprzemysłowej przestrzeni przy dwóch pracowniach architektonicznych, jednej graficznej-wnętrzarskiej oraz jednej coworkerskiej zrzeszającej najfajnieszych i najniebezpieczniejszych kreatywnych młodych ludzi w Warszawie

Projekt Praga, Super Super i WWAA zapraszają na przedświąteczne święto otwarciowe w Kominie73 (www.facebook.com/komin73) na terenie Soho Factory oraz koncert Marka Raczkowskiego i Shareefa Zawideha.

Komin73
to ponad 1000m2 poprzemysłowej przestrzeni przy dwóch pracowniach architektonicznych, jednej graficznej-wnętrzarskiej oraz jednej coworkerskiej zrzeszającej najfajnieszych i najniebezpieczniejszych kreatywnych młodych ludzi w Warszawie (architektura, scenografia, design, grafika, fotografia, moda, webdesign, projektowanie parametryczne, maping 3d i animacja). Komin73 mieści się w dawnej Warszawskiej Fabryce Motocykli (www.wfm.pl), w której powstawały między innymi legendarne dwuślady Osa (www.pl.wikipedia.org/wiki/WFM_Osa). Będą zresztą czekać na Was na miejscu. W przyszłości Komin73 będzie przestrzenią najciekawszych miejskich projektów; z akcentem na Warszawę.

Na otwarciu pokażemy również przestrzenie i prace naszych pracowni oraz instalację Mikołaja Molendy (mapping 3D; www.vimeo.com/mikolajmolenda). Będzie też iglo (ze skrzynek) oraz losowanie projektanckich świątecznych zabawek Kuby Morkowskiego (www.kubamorkowski.com) i innych fajnych przedmiotów przygotowanych przez gospodarzy. Więc prośba o zabranie wizytówek.

Koncert, sobota (17.12.2011) Marek Raczkowski (Przekrój) i Shareef Zawideh (www.gigolorecords.com/data.pl?artist=433).

Lineup (20.00-7.00):
Bobrowiec (Property of Bobrowiec; www.bobrowiec.ownlog.com)
Blekot (FMJ; www.facebook.com/djBlekot)
Michalec (ZuoCorp; www.zuocorp.com)
Plusminuszero (www.facebook.com/plusminuszero.io)
DJ FIL (JuNouMi; www.junoumi.com)
Lawenda (VICE; www.facebook.com/VICE)

Wstęp: 0 zł (słownie: zero złotych)

SŁUCHAJ ROCK RADIA