Słuchacze z Bydgoszczy, Wrocławia i ze Śląska...

Redakcja
01.03.2016 06:00
Słuchaj Rock Radia online!

Słuchaj Rock Radia online! (Rock Radio)

Zapraszamy Was od dzisiaj do włączenia Rock Radia w sieci lub w aplikacji na smartfony. Gramy bez przerwy, całą dobę! www.rockradio.pl

W eterze możecie nas słuchać bez zmian w Opolu (106,6 FM), w Poznaniu (105,4 FM), w Krakowie (103,8 FM) oraz w Warszawie (103, 7 FM).

Dzięki, że jesteście z nami!

Komentarze (84)
Zaloguj się
 • avatar

  orzeszkiziemne

  Oceniono 81 razy 81

  Przełączanie rock radia na radio pogoda w tak dużym mieście jak Wrocław to jakaś kpina. A żeby Was szlag w tej agorze trafił.

 • avatar

  pakulec

  Oceniono 71 razy 63

  jak można mieć tak słuchaczy w dupie i nawet nie poinformować, że zabiera się im ulubione radio? Już nie jestem z wami

 • Natalia Ferenczy

  Oceniono 51 razy 51

  Przez chwilę zastanawiałam się czy dziś nie prima aprilis... ale nie, mamy 1 marca, nie kwietnia. W taki oto sposób nie mam już czego słuchać w eterze. Droga Agoro, CHOLERA Z WAMI.

 • Artur Gonera

  Oceniono 44 razy 44

  Z reguły nie piszę takich komentarzy ale dziś nie wytrzymałem! Oby wam zdechło to radio pogoda szybciej niż zima w Egipcie!
  Jak można wyłączyć na Śląsku a w ogóle gdziekolwiek takie radio jak Rock i zastąpić je kolejnym badziewiem! Brawa dla decydentów z agory za strzał w stopę...
  już was pis tak przycisnął?

 • Piotr Zając

  Oceniono 39 razy 39

  Takiego numeru nie spodziewałbym się nigdy! Brak słów... Bardzo zła decyzja, bardzo. Im więcej o tym myślę to szlag mnie trafia! Miałem nadzieję, że znalazłem przystań w eterze, która nie jest zależna od głupoty i komercji.... Szkoda mi jeszcze wszystkich zawiedzionych, na czele ze sobą. Polska rzeczywistość, a tak, kto widział tak postępować z wieloma tysiącami słuchaczy! Co to za praktyki? I was dopadła fala naprawiania Polski? Jako człowiek gorszego sortu pierdzielę takie poszanowanie i nie życzę sobie takiego traktowania w imieniu swoim i tysięcy takich samych jak ja!!!!!!!!

 • avatar

  malinova21

  Oceniono 34 razy 34

  Ja i moje dzieci stanowczo protestujemy! Czego będziemy słuchać w drodze do szkoły?! Zawiedzeni z Wrocławia☹

 • Daniel Kłosowski

  Oceniono 32 razy 32

  Rado pogoda? Serio!? Jakieś emeryten party... Bydgoszcz zasłużyła na coś takiego?

 • avatar

  niciol30

  Oceniono 29 razy 29

  Ja też myślałam, że to prima aprilis. Trzy lata z Wami spędziłam! Nigdy niczego nie komentuję w necie, ale dziś nie wytrzymałam. Absurd!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ROCK RADIA