Na Rozkładówce Rock Radia - Gwen Stefani!

Połowa lat 90-tych to czas kiedy telewizyjne stacje muzyczne puszczały jeszcze muzykę, na rynek trafiła pierwsza konsola PlayStation, a w Polsce wybory prezydenckie wygrywa Aleksander Kwaśniewski. Dawno prawda? Wracając do muzyki 1995 rok to przełom w karierze zespołu No Doubt. Grupa Gwen Stefani wydała album ''Tragic Kingdom'', a takie single jak ''Just A Girl'' czy "Don't Speak" z miejsca stały się przebojami.W 2004 roku Gwen Stefani postanowiła odpocząć od rockowej estetyki i postanowiła skupić się na karierze solowej. Po dość przyzwoitych popowych krążkach ''Love. Angel. Music. Baby.'' czy ''The Sweet Escap'' po blisko 9 latach Gwen przypomniała o sobie wydajać trochę bezbarwny materiał ''This Is What The Truth Feels Like'', o którym opowiemy podczas najbliższej Rozkładówki!


Zostając jeszcze przy sylwetce Gwen Stefani trzeba śmiało zaznaczyć, że mimo upływu lat potrafi zakręcić w głowie. W teledysku do starszego już numeru ''Hollaback Girl'' wciela się w wyluzowaną ''skateciarę'', w ''4 In The Morning'' wygląda tak bardzo kobieco, że ciężko oprzeć się wciśnięciu przycisku ''replay'', a oglądając singlowy ''Make Me Like You'' miałem wrażenie, że widzę Madonnę.


Kiedy pójdziemy na koncert Gwen Stefani i popatrzymy jak ona wygląda, świetnie się porusza, niezłe śpiewa to można się w niej tylko zakochać. Powiem więcej! Kiedy popatrzymy na nasze rodzime popowe wokalistki to odnoszę wrażenie, że są totalnymi sztywniarami! Na scenie zachowują się jakby występowały w jakiejś grzecznej akademii zespołu ''Pieśni i tańca Gawęda'' dla harcerzy z czasów PRL! Gwen jest prawdziwym demonem i wulkanem energii! - mówił w Rock Radio Krzysztof Skiba.Na program zapraszam 16 i 17 kwietnia. Ruszamy od 9:40

Mariusz Stelmaszczyk

SŁUCHAJ ROCK RADIA