[NOWOŚĆ] Piotr Kędzierski Show w Rock Radiu!

Wakacje się skończyły - tego nie da się ukryć. Wraz z początkiem roku szkolnego z wielką pompą wraca do Was Kędzior. Piotr będzie jedynym i niepowtarzalnym prowadzącym porannego show Rock Radia - Piotr Kędzierski Show. W skrócie P.K.S. W podróż po falach eteru nie ruszymy jednak rozklekotanym ogórkiem, ale prawdziwym Ferrari wśród porannych programów. Czego możecie się spodziewać?

Przede wszystkim Kędziora. Piotr jest niepowtarzalny. Jedyny w swoim rodzaju. Nie do podrobienia. Jednym słowem - naturalny! Za to go kochamy.

Którą nogą wstał nasz ulubiony prowadzący? Jak zakończyła się jego kolejna randka? Czy wczorajszy wynik meczu go usatysfakcjonował? Na pewno Wam o tym opowie. Nawet jeśli nie będziecie pytać!


Piotr Kędzierski Show to przede wszystkim solidna porcja energii i kontakt z najważniejszymi twórcami tej audycji - z Wami. Od 6 rano będziemy nękali Was "Rebusem Jebusem", czyli zagadką dźwiękową, która poruszy Wasze szare komórki.


Będziemy też pisali serial. Główny bohater - Azbest - jest totalnym nieudacznikiem. Jak się potoczą jego losy? Wszystko zależy od Was! W przypadku przygód Azbesta najważniejsze jest to, że macie wpływ na jego dalsze perypetie. Wy piszecie co ma się dziać w kolejnych odcinkach.


Nie obędzie się też bez komentowania rzeczywistości. Najnowsze wiadomości, niczym świeżutkie bajgle, wylądują w Waszych słuchawkach w przeciągu całego programu.


Pytacie w listach "Co z Galą?", "Czy usłyszymy jeszcze słynne nananana?". Spokojnie. Zadbaliśmy i o to. W każdy piątek po 09:00 możecie spodziewać się przysłowiowego darcia mor... sami wiecie czego. Do studia zapraszamy znanych i lubianych, którzy - zupełnie nie wiedzieć dlaczego - decydują się na wspólne śpiewanie z Kędziorem.


I najważniejsze - P.K.S. odjeżdża codziennie o 06:00!


Piotr Kędzierski Show codziennie od 06:00 do 09:00 (w piątki nawet chwilę dłużej). Czekamy na Was w Rock Radiu!

SŁUCHAJ ROCK RADIA