Włącz kreatywne myślenie w Room Escape Warszawa!

Jak często zdarza Ci się na własne życzenie zostać uwięzionym w nieznanym pokoju? W Room Escape Warszawa sam możesz wybrać pułapkę idealną dla Ciebie i Twojej drużyny. W każdej z sześciu przygód Room Escape musisz włączyć kreatywne myślenie, spostrzegawczość i w 60 minut wydostać swoją drużynę z potrzasku!

Zabawa w Room Escape Warszawa polega na wydostaniu się z zamkniętego, pełnego zagadek pokoju. W zależności od tematyki pokoju, uczestnicy mogą m.in. rozwiązywać zagadki starożytnego grobowca niczym nieustraszony Indiana Jones, zmierzyć się z tajemnicami średniowiecznego zamku lub wykazać się zręcznością i sprytem w przechodzeniu przez laserowe labirynty w pilnie strzeżonym Muzeum. Zadanie pozornie może nie wydawać się skomplikowane, jednak do jego wykonania niezbędny będzie spryt, szybkość, nieszablonowe myślenie i przede wszystkim umiejętność współpracy zespołowej. W pokoju jednorazowo może się bawić od 2 do 5 osób. Każdy krok ma na celu zbliżenie drużyny do finału, który stanowi wydostanie się z zamkniętego pokoju.Zabawa odbywa się w świecie rzeczywistym pod presją czasu i z reguły trwa 60 minut. Jesteś zamknięty w obcym pomieszczeniu pełnym pozornie przypadkowych przedmiotów. Musisz nadać znaczenie otaczającym Cię znakom i symbolom, oddzielić te, które stanowią fałszywy trop od wskazówek, które poprowadzą Cię wprost do wyjścia z pokoju. Aby tego dokonać należy uruchomić drzemiące w Tobie pokłady kreatywności i odkryć w sobie na nowo spontaniczne dziecko. Moment, w którym z pozoru niezwiązane ze sobą znaki układają się w spójną, logiczną całość wynagradza wysiłek włożony w poszukiwania!

 

escaperoom pokoje zagadek warszawa


Gra room escape odbywa się pod czujnym okiem kamer. Gdy uczestnicy mają problemy lub nie wiedzą, jak rozwiązać daną zagadkę, operator wyświetla na ekranie monitora podpowiedzi. Room Escape to zupełnie nowy rodzaj rozrywki, w którą mogą grać zarówno dorośli jak i dzieci. Pragnienie przeżycia takiej niezapomnianej przygody jest uniwersalne i dlatego trudno stwierdzić kim jest typowy gracz Room Escape. Grają studenci, uczniowie, pracownicy korporacji, ludzie wolnych zawodów, rodziny z dziećmi. Wszyscy. Odważni wybierają to miejsce na oświadczyny, a także na wieczory kawalerskie i panieńskie. Kto by nie chciał choć na chwilę poczuć się jak nieustraszony Indiana Jones czy średniowieczny rycerz zgłębiający mroczne tajemnice?

Podejmij wyzwanie!

https://rezerwacje.roomescape.pl

Walkę z czasem możesz stoczyć po obu stronach Warszawy - w Centrum w pobliżu metra Politechnika przy ul. Śniadeckich 1/15 oraz w klimatycznym lokalu nieopodal metra Dw. Wileński na Pradze przy ul. Inżynierskiej 1.

SŁUCHAJ ROCK RADIA