[KONKURS] Zgarnij zaproszenia na 4 GALĘ STAND-UP COMEDY!

To już 4 GALA STAND-UP COMEDY, czyli THE BEST OF minionego roku polskiej sceny stand-upu. Po raz kolejny podczas Gali będzie można zobaczyć najlepszych polskich komików, którzy zaprezentują swoje najpopularniejsze fragmenty z 2016 roku. Jedyne takie wydarzenie w Polsce. Wejściówki do zgarnięcia w Rock Radiu!

Niesamowita atmosfera, ogromna porcja rozrywki, wielkie wydarzenie, najprawdziwsza uczta dla fanów stand-upu i nie tylko. A wszystko to dzięki naszym najlepszym komikom:


Abelard Giza

Katarzyna Piasecka

Tomasz Jachimek

Rafał Rutkowski

Rafał Pacześ

Łukasz Lotek Lodkowski

Tomasz Boras Borkowski

Jacek Stramik

Całość poprowadzi Kacper Ruciński.

O oprawę muzyczną zadba: DJPaulo (Bisz/BOK)


Dodatkowo po raz pierwszy w historii Gali, oprócz największych komików, pojawią się suporty. Młodzi i zdolni komicy, których chcemy Wam zaprezentować, aby jeszcze bardziej zainteresować Was stand-upem.

Zgarnij podwójną wejściówkę na imprezę w swoim mieście! Słuchaj Rock Radia i weź udział w konkursie.


2.02 Warszawa Torwar

3.02 Gdańsk Ergo Arena

4.02 Bydgoszcz Łuczniczka

5.02 Poznań Sala Ziemi

7.02 Katowice Spodek

8.02 Kraków Audytorium Maximus

9.02 Wrocław Hala Stulecia


Nie znasz jeszcze stand-upu? Nic nie mówią Ci wymienione nazwiska? To przyjdź i przekonaj się, że jest to ogromna porcja znakomitej rozrywki. Nie ma lepszej imprezy stand-upwej w Polsce, dzięki której możesz zobaczyć to co w polskim stand-upie najlepsze. Tylko zanim przyjdziesz musisz wiedzieć, że stand-uperzy ostro i szczerze, poruszają tematy niejednokrotnie kontrowersyjne ale jednocześnie niezwykle ważne. Nie ma dla nich tematów tabu. Z dystansem i humorem komentują otaczającą nas codzienność sięgając często po słowa, które zwykło uważać się za wulgarne. Dlatego program raczej przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

 

4 Gala Stand-up Comedy 2017mat. prasowe

SŁUCHAJ ROCK RADIA