Kamp na Festiwalu Free Form 2010

Najlepszy debiut na polskiej scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat!
Tworzą muzykę bez kompleksów, dorównując najlepszym zachodnim produkcjom.

Kamp! to łódzko-wrocławskie trio. Początki grupy sięgają 2007 roku, pierwsze utwory (w tym remiks utworu Mężczyźni bez amunicji? zespołu Cool Kids of Death) powstały w 2008 r. Wkrótce potem Kamp! występem zadebiutował na scenie w poznańskim klubie Cafe Mięsna. Żywiołowe, pełne energii, chwilami rozimprowizowane koncerty, szybko stały się głównym atutem i znakiem rozpoznawczym zespołu, a także przepustką do występów w wielu znanych polskich klubach i na najważniejszych festiwalach letnich 2009 roku (Selector, Heineken Open'er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka). Zespół ma również za sobą udane występy na antenie Programu 3 PR, PR Euro i Roxy FM. Następny rok działalności to występy na The Great Escape Festival w Brighton, podczas światowej wystawy EXPO w Szanghaju, a także koncerty w Berlinie i krótka trasa po Czechach i Słowacji.

W 2009 roku pojawiła się pierwsza EP-ka zespołu - Thales one. Wydawnictwo to ukazało się w net-labelu Brennnessel, założonym przez członków Kamp!. Głównym zadaniem Brennnessel jest udostępnianie i promocja tanecznej muzyki elektronicznej w różnych jej odmianach. Pod koniec maja ukazał się singiel Breaking a ghost's heart, który stał się powerplayem w PR Euro, Roxy FM i kilku rozgłośniach studenckich, a w głosowaniu słuchaczy PR Euro na najlepszy utwór roku, zajął drugą pozycję.
W maju 2010 roku ukazał się kolejny singiel Heats. Wydawnictwo to można traktować jako zapowiedź pełnego albumu, planowanego na jesień tego roku.

SŁUCHAJ ROCK RADIA