Zabieramy Was na Goldfrapp !

15 października występ w ramach szóstej edycji Free Form Festival będzie pierwszym klubowym koncertem Goldfrapp w Polsce i jednocześnie pierwszym w Warszawie. Bilety na Free Form Festival 2010 do zdobycia na naszej antenie , słuchajcie uważnie !

Goldfrapp to niezwykły popowo-elektroniczny duet, stworzony przez zmysłową i zjawiskową Alison Goldfrapp, ikonę mody i stylu oraz utalentowanego producenta Willa Gregory'ego.

Muzyka duetu w unikatowy sposób łączy w sobie awangardową elektronikę, popowe melodie, elementy folku, rocka i disco. Uwagę publiczności od początku przyciągał ekscentryczny wizerunek Alison, która nie bez powodu została uznana w Wielkiej Brytanii za jedną z ikon nowoczesnego stylu.

Mają na swoim koncie 5 albumów, byli dwukrotnie nominowani do Mercury Prize, za dwie pierwsze płyty ?Felt Mountain? (2000) oraz Black Cherry. Ich trzeci album Supernature przynosi największe przeboje duetu: Ooh La La i Ride A White Horse oraz 2 nominacje do nagród Grammy.

W marcu 2010 ukazał się najnowszy album formacji 'Head First' inspirowany stylem lat 80 i disco, który przynosi największy przebój grupy 'Rocket', jeden z najbardziej tanecznych hitów tego lata.

Program 6 edycji Festiwalu Free Form !


PIĄTEK, 15.10.2010

GOLDFRAPP

ROBYN

DJ KRUSH

THE WHIP

KAMP!

THE LIGHT SURGEONS

SOBOTA, 16.10.2010

CHEW LIPS

AUTOKRATZ

NOVIKA

XX lecie Ninja Tune:

COLDCUT

SPEECH DEBELLE

KING CANNIBAL

IGOR BOXX


SŁUCHAJ ROCK RADIA