ZOSTAŃ NOWYM KRÓLEM POPU

?Michael Jackson: The Experience? to pierwsza w historii gra, dająca możliwość jednoczesnego
zmierzenia się z charyzmatycznym wokalem Króla Popu, jak i jego niepowtarzalnym tańcem.

„Michael Jackson: The Experience” to pierwsza w historii gra, dająca możliwość jednoczesnego zmierzenia się z charyzmatycznym wokalem Króla Popu, jak i jego niepowtarzalnym tańcem. O co w tym chodzi? Gracze przeniosą się do świata znanego z teledysków Michaela.

W grze będziemy mogli bawić się (zarówno w wersji na Xbox 360, jak i PS3) w trybie rozgrywki pojedynczej - „Solo”, gdzie możemy wybrać opcję „Trening”, w której zmierzymy
się z choreografią każdego z 29 hitów Jacksona wykorzystanych w grze, lub wybierając „Występ” trafimy od razu na scenę, gdzie zatańczymy oraz zaśpiewamy do wybranej piosenki. W trybie dla wielu graczy „Impreza” do rywalizacji będziemy mogli zaprosić do trzech znajomych i razem spędzić szalony wieczór z przebojami Króla. Wszystkie układy taneczne w grze zostały przygotowane we współpracy z profesjonalnymi tancerzami, którzy towarzyszyli Michaelowi w przygotowaniach do jego ostatniej trasy „This is it”.

Sterowanie postacią tańczącego Michaela Jacksona na PS3 odbywa się za pomocą kontrolera PS Move, natomiast posiadacze Xbox 360 zaopatrzeni w czytnik Kinect, do tańca nie potrzebują żadnych urządzeń, ponieważ dzięki wykorzystaniu w grze technologii „Player Projection” (postać gracza jest skanowana przez kamerę Kinect i trafia na ekran), sami stają się gwiazdami estrady.

Wypróbowaliśmy i naszym zdaniem to calkiem przyjemna zabawa! Z resztą zobaczcie sami:

SŁUCHAJ ROCK RADIA