Kitty, Daisy and Lewis are coming to town !

Pastujcie buty, odkurzcie wytarte gangi, prasujcie najlepsze kiecki - Kitty Daisy and Lewis are coming to town ! Polecamy płytę tygodnia "Smoking in Heaven" do zdobycia w Roxy.

Pastujcie buty, odkurzcie wytarte gangi, prasujcie najlepsze kiecki - Kitty Daisy and Lewis are coming to town . Polecamy płytę tygodnia "Smoking in Heaven" do zdobycia w Roxy !

Rockabilly, ska, jump-blues, funk, calypso to niezwykły muzyczny świat, do którego zapraszają Kitty, Daisy & Lewis.

Zespół trójki rodzeństwa Durham z północnego Londynu zauroczony muzyką lat 50-tych i 60-tych stał się jedną z największych muzycznych sensacji ostatnich miesięcy!!

Przebojowość, charyzma, styl iwielki talent trójki młodziutkich Brytyjczyków sprawiły, że uwielbienie dla ich twórczości deklarują takie osobistości jak Chris Martin z Coldplay czy aktorskie gwiazdy Ewan McGregor czy Dustin Hoffmann.

Jedną z fanatycznych fanek grupy była też nieodżałowana Amy Winehouse.
Coldplay i Mark Ronson -producent Winehouse, zaprosili ich zresztą na wspólne występy.

„Smoking In Heaven” to album,który przenosi nas do zadymionego nieba knajp,tancbud, ulicznych festynów czasów, gdy muzyka pop miała korzenny smak i uliczną wibrację.

Londyńskie nastolatki zadbały o każdy szczegół i dopieściły brzmienie nagrywając na analogowym sprzęcie „z epoki”,jednak ich młodzieńcza radość i entuzjazm sprawiają , że w tej muzyce nie ma ani grama wyrachowania i retro-kiczu - te piosenki doskonale sprawdzają się jako soundtrack współczesnych ulicznych włóczęg i domowych prywatek.

Zatem pastujcie buty, odkurzcie wytarte gangi, prasujcie najlepsze kiecki - Kitty Daisy & Lewis are coming to town .
SŁUCHAJ ROCK RADIA