Jakubik i Deriglasoff!

Duet prezentuje swój pierwszy klip!

Arkadiusz Jakubik (aktor oraz wokalista zespołu Dr Misio) oraz Olaf Deriglasoff (muzyk, kompozytor i producent) postanowili połączyć siły i właśnie szykują nowy duet. Ich projekt "40 przebojów" jest inspirowany twórczością Johna Cage'a i Johna Zorna. Jakubik i Deriglasoff współpracowali podczas nagrania drugiej płyty grupy Dr Misio - "Pogo".


Panowie właśnie prezentują swój pierwszy klip do utwóru "Jesień średniowiecza". Jakubik i Deriglasoff są autorami muzyki, natomiast tekst napisał Krzysztof Varga.Co znajdziemy w informacji o nowym projekcie muzycznym?

"Projekt ten to nie li tylko warstwa muzyczna - sięga on znacznie dalej. W perspektywie ma połączyć różne dziedziny sztuki: muzykę, film, sztuki audiowizualne i teatr. '40 przebojów' będzie miało swój rozwój w formie performatywnego widowiska będącego interdyscyplinarnym połączeniem wspomnianych wyżej form sztuki. Realizacja planowana jest w przyszłym sezonie w jednym z warszawskich teatrów. Kolejnym założeniem jest stworzenie serii mini-teledysków".


"Krzysztof Varga w roli księdza, krwiożerczy Wikingowie, topory i siekiery, tak charakterystyczne dla Smarzowskiego, słowem filmowo-muzyczna masakra!" - tak zapowiadany był teledysk do "Jesieni średniowiecza". Klip wyreżyserował Wojtek Smarzowski ("Wesele", "Dom zły", "Pod Mocnym Aniołem"). Album "40 przebojów" zadebiutuje 9 czerwca i będzie dostępny za darmo w internecie.


Czekacie?

SŁUCHAJ ROCK RADIA