Archive już w najbliższy weekend odwiedzi Warszawę i Poznań!

Niemożliwy do zamknięcia w pudełku z jednym gatunkiem zespół Archive wraca do Polski z nowym albumem ?The False Foundation?.

Podczas koncertów 19.11 w Warszawskim Torwarze i 20.11 w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich będziemy mieć pierwszy raz okazję wysłuchać nowych singli, takich jak "Bright Lights", czy "Driving in Nails" na żywo.


Na koncercie można spodziewać się mieszanki doświadczeń. Zespół znany jest z zaskakujących aranżacji utworów, które teoretycznie dobrze już znamy. Elektronika będzie ocierała się o brzmienia przesterowanych gitar, a jak zwykle świetnie przygotowane wizualizacje pogłębią nasze doznania.


Bardzo eklektyczny jest także skład projektu. Od 1994 roku, kiedy Darius Keeler i Danny Griffiths założyli Archive, jego członkami było łącznie 18 osób. W swojej historii zdążyli grać trip-hop, neoprogresywnego rocka i w historii najnowszej szeroko pojęta elektronikę.


Poza wkładem w świat dźwięków, Archive angażowało się w produkcję muzyczno-filmowego projektu "Axiom", który był wyświetlany m. in. na prestiżowym festiwalu Sundance. W 2013 roku ich piosenki pojawiły się w ścieżce dźwiękowej do filmu "Sęp".


Na obu wydarzeniach jako support wystąpi francuski projekt DR(DR)ONE, który będzie hipnotyzował brzmieniami łączącymi jazz, elektronikę i psychodelię. Ostatnie bilety do nabycia w stałych punktach sprzedaży!

SŁUCHAJ ROCK RADIA