Will Smith potwierdza. Trzecia część "Bad Boys" jest blisko!

Will Smith potwierdził, że premiera trzeciej części komediowej serii filmów sensacyjnych "Bad Boys" zbliża się wielkimi krokami.

W programie Jimmy'ego Kimmela, gwiazdor zapewnił, iż premiera trzeciej części "Bad Boys" jest "bardzo, bardzo blisko". Zdjęcia do filmu ruszają już w marcu.


Przypomnijmy, że trzecia odsłona produkcji ma trafić do kina jako "Bad Boys for Life". Tytuł zaczerpnięto z motto głównych bohaterów: "We ride together, we die together, bad boys for life" (jeździmy razem, umrzemy razem, źli chłopcy na zawsze). Za kamerą staje Joe Carnahan. Do swojej roli ma wrócić nie tylko Will Smith, ale także Martin Lawrence. Oryginalną wersję scenariusza napisał David Guggenheim. Teraz trwają poprawki. Produkcją zajmuje się Jerry Bruckheimer.


Pierwszy film z cyklu powstał w 1995 roku. Za kamerą stanął Michael Bay, a przed Smith i Lawrence. Opowieść o dwóch niepoprawnych gliniarzach, którzy rozprawiają się z mafią stała się hitem i do dziś jest regularnie przypominana w telewizji. Kontynuacja - w identycznym składzie osobowym - powstała w roku 2003.

SŁUCHAJ ROCK RADIA