Sprawdź, jak Paul McCartney, Alice Cooper, Joan Jett i Billy Joel powitali rok 2017!

Sylwestrowa noc to czas kapitalnych koncertów w wielkim stylu. I nie, nie mówimy tu o duecie Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk. Specjalne występy dali m.in. Joan Jett, Paul McCartney, Billy Joel i Alice Cooper. Zobaczcie ich w akcji.

Billy Joel powitał 2017 numerem, który idealnie wpasował się w tę okazję - "Miami 2017 (Seen the Lights Go Out on Broadway)" z albumu "Turnstiles" nagranego w 1976 roku. Utwory "Souvenir" i Auld Lang Syne" wybrzmiały tuż przed północą. Joel wystąpił w BB&T Center in Sunrise na Florydzie.

Alice Cooper i jego manager, Shep Gordon, jak co roku zorganizowali sylwestrową zbiórkę pieniędzy na rzecz fundacji Maui Food Bank. Dołączyli do nich Steven Tyler, The Doobie Brothers, Weird Al Yankovic, Dave Mason, Bob Seger oraz aktor Jim Carrey.

Koncerty są organizowane od 2008 roku. Przez ten czas zebrano pieniądze, za które ufundowano prawie milion posiłków.Paul McCartney niespodziewanie dołączył do występu zespołu The Killers! Koncert zagrany został na prywatnej imprezie sylwestrowej miliardera Romana Abramowicza na Karaibach. Wspólnie wykonali kultowy numer The Beatles - "Helter Skelter".Joan Jett w sylwestrową noc zaśpiewała "Crimson and Clover" i "I Love Rock and Roll":SŁUCHAJ ROCK RADIA