Kreskówka o Ozzy'm i jego byłym gitarzyście! [WIDEO]

Gus G opowiedział Loudwire pewną anegdotkę z czasów, gdy grał w projekcie Ozzy'ego Osbourne'a. Stała się ona materiałem do krótkiego filmu animowanego. Sami zobaczcie!

W czasie pewnej trasy koncertowej, Gus G cierpiał na bezsenność. Wspominał Ozzy'emu o swoich problemach ze snem. Ten zaproponował gitarzyście, aby następnym razem, gdy nie będzie mógł zasnąć, przyszedł do niego po tabletkę nasenną.

Tak też się stało. Gdy muzykowi przytrafiła się kolejna ciężka noc, postanowił skorzystać z propozycji Osbourne'a. Poszedł więc do jego pokoju, aby zaradzić problemowi. Ozzy oczywiście pomógł koledze. Podał mu tabletkę, a niczego nie świadomy gitarzysta zażył ją.

Wrócił do pokoju i położył się do łóżka. Zapadł w sen... "Wieczny sen!" jak sam mówił.

"Nie mogłem się obudzić. Byłem pewien, że umarłem!"

Gus G obudził się dopiero po 17:00. Lada chwila musiał pojawić się na lotnisku, gdzie już czekali na niego pozostali członkowie projektu z Ozzy'm na czele. Kiedy już siedzieli w samolocie, podszedł do niego rozbawiony Osbourne. Śmiał się ze stanu kolegi, mówiąc "Ale się nawaliłeś!".

Jednak głównemu bohaterowi anegdotki nie było do śmiechu. Zaraz potem do Gus'a przybiegł rozgorączkowany menadżer. Nie kryjąc zdenerwowania, powiedział:

"Ty idioto! Dlaczego bierzesz narkotyki od tego gościa?!"

A morał tej historyjki jest taki - nie bierz tabletek od Osbourne'a, kiedy masz snu braki!

Oto kreskówka, którą stworzono na motywach anegdotki.

SŁUCHAJ ROCK RADIA