KLASYCZNA DZIESIĄTKA Przemka Cacaka

Codziennie po 13 Rock Radio Gra. Największe solówki rocka i nieznane fakty z życia rock'n'rolla. Zaprasza DJ Cacak. Brzmi światowo, wiemy. Ale to Polak, Przemysław. W tym mężczyźnie skromnego wzrostu drzemie energia godna pozazdroszczenia. Tym razem prezentuje zestawienie dziesięciu, najlepszych według niego, numerów z klasyki rocka!

Lou Reed "Satellite of Love"Muzyka działa działa u mnie jak nośnik wspomnień.

Lou Reed to wakacje w liceum, deszczowy lipiec i piłka w parku o 6 rano, po upojnej nocy ze znajomymi.

Pearl Jam "Do The Evolution"Pearl Jam to katowicki Spodek w 2000 roku i niesamowity koncert, na którym ludzie masowo zbiegali z trybun na płytę w czasie "Do The Evolution"

Pixies "Wave Of Mutilation"Pixies to kultowy film "Więcej czadu". Po obejrzeniu jeszcze bardziej chciałem pracować w radiu.

Nirvana "Smells Like Teen Spirit"Nirvana to pierwsze trampki i dziurawe jeansy ? la Cobain.

Fun Lovin' Criminals "Scooby Snacks"Fun Lovin Criminals to trzy w jednym. Fajna kapela, głębokie basy i jeszcze kultowy film Tarantino w tle.

Guns N' Roses "November Rain"Guns N' Roses to pierwszy odtwarzacz CD. Wersja bez funkcji antywstrząsowej wymagała od użytkownika niebiańskiej cierpliwości, dlatego mój egzemplarz po trzecim użyciu przywitał się z chodnikiem.

Stiltskin "Inside"Stiltskin to inicjacja fazy klubowej i pierwsze w życiu rockowisko. Do dziś brzęczy w uszach.

Rage Against The Machine "Killing In the Name"Rage Against The Machine to najdłuższy sylwester w życiu. Rozpoczął się tydzień wcześniej, a kiedy dochodziła godzina zero wszyscy spali.

Queen "Bicycle Race"Queen to dla mnie jedyny nienudny wyścig kolarski w historii.

David Bowie "Modern Love"David Bowie to... Davida nie wypada nie mieć w swojej kolekcji.