[KLASYCZNA 10] - Rezerwat

Zobacz utwory, które wybrał Andrzej Adamiak z zespołu Rezerwat do Klasycznej 10 podczas Letniego Studia Rock Radia w Hard Rock Cafe w Warszawie.

The Offspring - Self Esteem

"Kiedyś rozmawiałem z moim kolegą, który jest w moim wieku i stwierdziliśmy, że członkowie Offspring są w równie słusznym wieku jak my, a jednak chłopaki skaczą po tej scenie jakby mieli po 20 lat. Z resztą zawsze mi się podobał The Offspring, fajny punkowy rock'n'roll."

Golden Life - Oprócz błękitnego nieba

"Wybrałem ich bo ich lubię i znam, a oprócz tego Oprócz błękitnego nieba to jeden z najlepszych polskich kawałków. Nawet nie ma o czym gadać."

The Police - Walking On The Moon

"Dzieci to nie pamiętają, ale kiedyś podczas koncertu jak Ci panowie wyszli na scenę i wykonali ten kawałek - nie Roxana, tylko właśnie Walking On The Moon, to mi szczęka opadła."

Peter Gabriel - Solsbury Hill

"Wybrałem Petera Gabriela i właściwie dopisałem na kartce Peter Gabiel - WSZYSTKO, bo to jest chyba największy żyjący artysta w tej chwili na świecie."

Tom Petty - Learning To Fly

"Tom Petty to dla mnie dziwne zjawisko. Wykonuje piękne melodyjne piosenki. Wziął się niby z nikąd, a wlaściwie każda jego piosenka miała w sobie coś. Współpracował z najlepszymi i widać, że jak zaczynał to wiedział o co mu chodzi."

ZZ Top - Viva Las Vegas

"ZZ Top - Jak mogłbym ich nie wybrać... Nie ważne jaki kawałek, puść co chcesz."

Boston - More Than A Feeling

"Teraz powiem o zespole Boston, a właściwie o panu, który nazywa się Tom Szolz - wybitny gitarnik, ale nie tylko. Jest taka solówka w kawałku Smokin na Hammondach, jedna chyba z nalepszych solówek hammondowych wszech czasów rockowych jakie znam, a znam sporo. Nie puścimy akurat tej piosenki, ale również polecam."

George Harrison - Got My Mind Set On You

"Beatlesi - 4 facetów, którym się powiodło. Nie wiem czy ktoś ich przebił. Moim ulubionym Beatlesem był Lennon, ale wybrałem Harrisona - Got My Mind Set On You, bo to świetny kawałek i świetna płyta."

De Press - Bo jo cie kochom - na żywo

Zespół Rezerwat wykonał na żywo utwór De Press - Bo jo cie kochom.

Rezerwat - Zaopiekuj się mną i Kocha Ciebie Niebo - na żywo

Zespół Rezerwat wykonał na żywo utwory Zaopiekuj się mną i Kocha Ciebie Niebo.

Copyright © Grupa Radiowa Agory