[KLASYCZNA 10] - Kajetan Kajetanowicz

W tym tygodniu "Klasyczną Dziesiątkę" wybierał polski kierowca rajdowy - Kajetan Kajetanowicz! Jesteście ciekawi czego słucha podczas jazdy? Sprawdźcie jego zestawienie ulubionych kawałków!

10. Nirvana - Smells Like Teen Spirit

"Muzyka mnie bardzo nakręca, odpręża i motywuje. Nie jest moim życiem, bo moim życiem są szybkie samochody, ale na pewno jest jego ważnym elementem. Utwór "Smells Like Teen Spirit" jest utworem mojej młodości, od niego zaczynałem."

9. Metallica - Nothing Else Matters

"Uczyłem się w różnych szkołach a moim celem było nie pójść do wojska. Nie marzyło mi się jeździć czołgiem... Przygodę  z samochodami zacząłem wcześnie, zdarzało mi się wykradać auto mojego Taty. Pewnego dnia, przy akompaniamencie muzyki, udało mi się nawet je rozbić..."

8. Guns N' Roses - Don't Cry

"Raczej nie słucham mocnych kawałków ale lubię ballady. Mówiłem, że jestem romantykiem... Pojechałbym z Guns N' Roses. Tutaj miałem dylemat, ale wydaje mi się, że źle bym zrobił jakbym nie wybrał " Don't Cry"."

7. Bon Jovi - Bed Of Roses

"Wydaje mi się, że byłem "trochę" raperem jeśli chodzi o styl ubierania się, natomiast muzyka jakiej słuchałem była dalece inna. Tak jak przed chwilą mieliśmy okazję usłyszeć, było to między innymi Guns N' Roses, miałem 13 kaset tego zespołu. Jestem chyba bardziej romantyczny niż byś chciał! Teraz też na spokojnie. "

6. Aerosmith - Crazy

"Zawsze lubiłem oglądać koncerty. Dobrą muzykę chyba każdy z nas powinien lubić, bo dobra muzyka potrafi nas nakręcać i motywować. Bądźmy pozytywni i zwariowani, a jak zwariowani to "Crazy"."

5. Artur Gadowski - Ona jest ze snu

"Jesteśmy na półmetku wybierania utworów. Na rajdach są etapy - jeżeli mamy dwa etapy to mamy oczywiście półmetek startów. W mistrzostwach świata są trzy etapy, powiedzmy, że  teraz muzycznie jesteśmy w połowie drugiego. "

4. Dżem - Wehikuł czasu

?

3. Eagles - Hotel California

"Prywatnie jeżdżę Mercedesem, bo cenie sobie wygodę. Jak wygoda to hotel, Hotel California."

2. Europe - The Final Countdown

"-Myślę, że tytuł będzie dla Ciebie znany, bo chodzi mi o "Europe".
-Bo trzykrotny Mistrz Europy?
-tak jest! "

?

1. Myslovitz - Mieć czy być

"W sporcie jaki uprawiam liczą się trzy rzeczy - talent, szczęście i kasa. Te trzy elementy są niemal tak samo ważne. Zdarzają się sportowcy z ogromnym talentem, ale bez pieniędzy.Są tez tacy, którzy maja dużo kasy, ale nie maja szczęścia. Dodatkowo bardzo ważna jest ciężka praca i dobry zespół, to jest coś bez czego nie da się osiągnąć sukcesu na najwyższym poziomie. Myślę, że nie tylko w sporcie tak jest, ale i w każdej innej dziedzinie życia. Nostalgicznie, po polsku...Poddaje pod zadumę - mieć czy być? Myślę, że być, ale to jest bardziej skomplikowane. "Miejcie się fajnie".

Copyright © Grupa Radiowa Agory