Wszechstronnie utalentowani

Nawet aktorzy marzą o byciu rock star. Oto zestawienie telewizyjnych gwiazd, które postanowiły spróbować swoich sił w muzycznym świecie.

Johnny Depp

Powszechnie wiadomo, że Johnny jest buntownikiem. Nie wielu jednak wie, że gra w zespole rockowym, w dodatku nie byle jakim. 'Holyłódzkie Wampiry' w składzie: Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry(Aerosmith). Czego chcieć więcej? Dla zainteresowanych, już 12 czerwca będzie można zobaczyć Depp'a wraz z Hollywood Vampires na żywo w warszawskim Torwarze.

Hugh Laurie


Popularny Dr House nie tylko wystawia świetne diagnozy, ale gra też całkiem dobrą muzykę.

Tim Robbins

Wybitny aktor Tim Robbins, znany m.in ze "Skaznych na Shawshank" i "Drabiny Jakubowa", oraz jego the Rogues Gallery Band.

Kevin Bacon

Kevin Bacon wraz ze swoim bratem Michalem dawno, dawno temu założyli zespół o zaskakującej nazwie "The Bacon Brothers".

Bruce Willis

John McClane w przerwach między ratowaniem świata, a ratowaniem świata lubi grać dobrego bluesa. Devil Woman w wykonaniu Pana Bruce'a Willisa.

Jack Black

Komik, aktor, ulubieniec Ameryki. Tenacious D, które założył ze swoim przyjacielem Kylem Gassem jest jedyne w swoim rodzaju.

Paweł Małaszyński

Nie mogło zabraknąć polskiego reprezentanta. Paweł Małaszyński i jego Cochise. Niedawno do sklepów trafił piąty album grupy zatytułowany "Swans And Lions".

Russel Crow

Russel Crowe z muzyką związany jest równie długo co z aktorstwem. Pierwszy zespół założył już w latach 80-tych.

Steven Segal

Nasz wszech-mistrz sztuk walki, postanowił spróbować swoich sił na arenie muzycznej. Trzeba przyznać, że idzie mu całkiem nieźle. Wydał dwa albumy ze wsparciem zespołu Thunderbox.

Ryan Gosling

Znakomity aktor i równie znakomity muzyk. Dead Man's Bones, będący mroczną mieszanką gotyku, folku i gospelowego, dziecięcego śpiewu. Brzmi dziwnie, ale gęsty klimat wciąga słuchacza niczym bagno. Smutnym faktem jest to, że zespół wydał tylko jeden album. Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda...

Copyright © Grupa Radiowa Agory