Dzieci "rocka" - czyli młodsze pokolenie gwiazd

Zastanawialiście się kiedyś jak to by było gdyby waszym ojcem była wielka legenda sceny rockowej, np. Ozzy czy Lennon? Dzieci muzyków nie raz stają przed pytaniem: czy iść w ślady rodziców?

Julian Lennon

pierwszy syn Johna, w dyskografii The Beatles można znaleźć wile inspiracji synem a nawet piosenkę napisaną specjalnie dla niego. Julian ma na swoim koncie wielki sukces z debiutancką płytą z 1984 Valotte, rok później nawet zdobył nominacje do nagrody Grammy. Obecnie nie prowadzi już kariery muzycznej, za to ma swoją restaurację "Reds".

Lenny Kravitz, Zoe Kravitz Lenny Kravitz, Zoe Kravitz Bulls

Zoe Kravitz

córka Lenny'ego Kravitza i Lisy Bonet, nic więc dziwnego że jest równie utalentowana jak i piękna. Poszła w ślady obojga rodziców, jest wokalistką zespołu "Lolawolf" oraz aktorką występowała między innymi w " Mad Max: Na drodze gniewu", "1000 lat po ziemi" czy "Niezgodna". Któraś z jej ról przypadła wam szczególnie do gustu?

Georgia May Jagger Georgia May Jagger Arthur Mola/ AP

Georgia May Jagger

córka Micka Jaggera i Jerry Hall, jej twarz na pewno nie jest wam obca. Robi karierę jako modelka a urody zazdrości jej na pewno nie jedna kobieta. Była na okładce Vogue'a oraz jest twarzą wielu światowych marek jak Chanel czy Rimmel.

Yoko Ono, Sean Lennon Yoko Ono, Sean Lennon JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Sean Lennon

syn Johna Lennona i Yoko Ono, już jako małe dziecko występował u boku rodziców. Swój pierwszy solowy album "Into The Sun" wydał we współpracy z Yuką Honda, w 1998 roku.W 2006 roku powrócił z nowym albumem "Friendly Fire". Gościnnie możemy zobaczyć go w programach telewizyjnych czy na płytach innych muzyków. Za sobą ma też doświadczenia aktorskie zagrał w "Moonwalker" oraz "Awake". Nigdy nie powiedział nie show biznesowi, więc kto wie może za jakiś czas znowu powróci do nas z czymś nowym.

Ozzy Osbourne i Kelly Osbourne Ozzy Osbourne i Kelly Osbourne EAST NEWS

Kelly Osbourne

córka księcia ciemności i Sharon Osbourne. Ma na swoim koncie wydane 3 płyty oraz liczne udziały w talk showach. Znana jest nie tylko jako piosenkarka ale i projektantka mody

Jakob Dylan, syn Boba Dylana i wokalista zespołu The Wallflowers. W połowie lat 90. odniósł sukces komercyjny sprzedając 6 mln egzemplarzy płyty Jakob Dylan, syn Boba Dylana i wokalista zespołu The Wallflowers. W połowie lat 90. odniósł sukces komercyjny sprzedając 6 mln egzemplarzy płyty "Bringing Down The Horse", co - jak natychmiast skwapliwie wyliczyli dziennikarze - stanowiło 300 proc. nakładu, jaki w ciągu 20 lat zdołał osiągnąć słynny album Boba "Blood On The Tracks" Jakob Dylan, fot.mat.prasowe

Jakob Dylan

najmłodszy syn Boba i Sary Dylan. Jakob
wraz ze swoim zespołem The Wallflowers wydał 5 albumów i zdobył 2 nagrody Grammy w kategoriach Najlepsze
rockowe wykonanie duetu lub grupy muzycznej
oraz Najlepsza piosenka rockowa.
Ma na swoim koncie również 2 solowe albumy