Klasyka Rocka podczas pandemii - koncerty [WIDEO]

Odwołane koncerty i wszelkie imprezy kulturalne to bolączka tego roku. Muzycy zaczęli grać bez publiczności, często każdy ze swojego domu. Zobaczcie klasykę rocka w udomowionej odsłonie!

Metallica

Metallica zaprezentowała nową wersję utworu Blackened pochodzącego z albumu ...And Justice for All. Aż dziwnie na nich się patrzy, jak nie biegają razem na jednej scenie.

IRA

Kto choć raz nie chciał dopchać się pod sam przód sceny? Teraz jest ku temu doskonała okazja - polecamy lekturze pierwszy komentarz pod filmem. Przed Wami IRA i ich mały koncert.

TOTO

Ten utwór chyba nikomu się nie znudzi. Africa i TOTO w covidowej wersji.

Happysad

Chłopom z Happysad udało się w wakacje zagrać pełnoprawny koncert w Domu Kultury w Wolbromiu. Nagłośnienie, oświetlenie, scena, brakuje tylko jednego składowego elementu - publiczności, choć ta teraz gromadzi się w postaci wyświetleń i komentarzy.

Chłopcy z Placu Broni

Nie tylko Happysad zagrał w Domu Kultury w Wolbromiu. Swój koncert transmitowali z tego miejsca także Chłopcy z Placu Broni!

Urszula

Kontakt ze słuchaczami chciała utrzymać Urszula i, podążając za tegoroczną pandemiczną modą, zagrała koncert on-line. Konik sam dziś buja się w domu.

Sting

Sting także zagrał dla słuchaczy z zacisza domowego studia nagrań. Niektóre studia nagrań chciałyby mieć tyle sprzętu, co Sting chomikuje w pokoju!

Queen

Queen z Adamem Lambertem wykonali nową wersję We are the Champions - w klipie przedstawiono tegorocznych bohaterów. Muzycy ze swoich domów wsparli medyków dzielnie walczących z tegorocznymi wyzwaniami.

Copyright © Grupa Radiowa Agory