Jakie koncerty czekają nas w 2021?

Rynek koncertowy nie należy do najbardziej rozwojowych w tym roku. Dzieje się niewiele, w zasadzie nic, a miało być zupełnie inaczej. Wszelkie imprezy zostały odwołane bądź przeniesione na za rok. Nie wiemy jeszcze, kiedy branża koncertowa zostanie "odmrożona", jednak internet huczy od rockowych wydarzeń planowanych na przyszły rok.

DEEP PURPLE

13 października 2021 w łódzkiej Atlas Arenie planowany jest koncert legendy rocka
w ramach trasy "The Whoosh! Tour". Oby, oby!

TOTO

Zakończyli działalność w zeszłym roku, jednak planują powrócić. Pod nazwą Toto jednak kryje się tylko dwóch muzyków z poprzednich składów - Steve Lukather i Joseph Williams. Mimo wszystko, to spore zaskoczenie dla fanów zespołu, a tych w Polsce nie brakuje.
1 sierpnia warszawski Torwar będzie rozbrzmiewał od utworów "Rosanna" czy "Africa".

KULT

Jeśli kojarzycie ten zespół i może (o zgrozo!) posiadacie ich płytę, to teraz pojawia się okazja na zakup biletu na gliwicki koncert w lutym, ponieważ te wciąż są dostępne. Pamiętajcie, że w razie zmiany terminu, bilet wciąż pozostaje ważny.

VOO VOO

Koncert w Sali Koncertowej Radia Wrocław miał odbyć się 14 marca, później został przeniesiony na 27 września. Aktualna data planowanego koncertu to 16 stycznia 2021, czyli za półtora miesiąca. Czy to możliwe? Dowiemy się wkrótce.

HAPPYSAD

W warszawskim palladium 26 lutego planują zagrać chłopaki z Happysadu. Data koncertu zmieniała się od marca już trzykrotnie. Teraz każdy koncert wydaje się być o wiele bardziej wyczekiwany, niż rok temu!

DIRE STRAITS EXPERIENCE

Wprawdzie nie jest to skład z Markiem Knopflerem, ale muszą grać dobrze, skoro bilety na ich koncerty wyprzedają się momentalnie. Zespół tworzą między innymi Terence Reis, Chris White, Chris Whitten i Simon Carter. Koncerty planowane są w Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Lublinie.

STRACHY NA LACHY

Zabrze w marcu może rozbrzmiewać od utworów "Piła Tango" czy "Twoje oczy lubią mnie". Grabarzu z kolegami, trzymamy kciuki za grania!

FOREIGNER

Wyobrażacie sobie koncert na siedząco? No to pora zacząć, ponieważ na koncercie będą obowiązywały wyłącznie takie. Jako gość specjalny, w ramach suportu, wystąpi zespół The Dead Daisies, a wszystko to planowane jest na 10 czerwca w katowickim Spodku.

KASIA KOWALSKA - 25 LECIE

Tegoroczna wakacyjna trasa została przeniesiona na wiosnę przyszłego roku. W sprzedaży dostępne są bilety na marzec (Katowice) i kwiecień (Bydgoszcz).

IRON MAIDEN

Angielska grupa z Leyton zamierza zawładnąć Stadionem Narodowym w Warszawie 11 czerwca 2021 roku! Bilety są wciąż w sprzedaży.

To nie wszystko! W 2021 planowane są także koncerty Kings Of Leon, Stinga, Pearl Jam, Metalliki, Aerosmith oraz KISS, a to wszystko u nas!

Trzymajcie kciuki za wszystkich muzyków i pracowników branży kulturalnej w tych trudnych czasach. Do szybkiego zobaczenia pod sceną!