4 oznaki, że jesteś członkiem zespołu Lady Pank

Pewnie wydaje Ci się, że po x latach chodzenia po tej ziemi już wesz kim jesteś, zaraz udowodnimy Ci, że oprócz bycia ojcem/matką/lekarzem/sąsiadem, możesz być też członkiem zespołu Lady Pank.

1. Rozpamiętujesz to, co było

5 lat po zerwaniu, ona - szczęśliwa mężatka, dwójka dzieci i dom z ogródkiem, ty - nadal nie możesz pogodzić się ze stratą "miłości Twojego życia". Z każdym jej nowym postem na Facebooku mówisz sobie w myślach "mogłaś moją być, kryzysową narzeczoną". Nie mamy na to rady, ale może warto zastanowić się nad założeniem zespołu z nazwą rymującą się do: Mały Bank.

2. Miewasz konkretne doły

Piątek 13. albo każdy inny słaby dzień. Nie oszukujmy się, każdy dzień ma potencjał na bycie złym dniem. Wstajesz o 8:30, na dzień dobry spóźniony do pracy, zdyszany wbiegasz do biura, okazuje się, że akurat dzisiaj przeprowadzane są testy psychologiczne w pracy. (Dlaczego testy psychologiczne? Nie pytajcie nas, to Wasze miejsca pracy). Nie pozostaje Ci nic innego do zaznaczenia w ankiecie na temat samopoczucia niż odpowiedź "mniej niż zero".

3. Rozkręcisz każdą imprezę

Jesteśmy w stanie się założyć, że to do Ciebie dzwonią ludzie, kiedy na domówce wieje nudą. Nikt nie tańczy, atmosfera z kategorii: U cioci na imieninach, wtem wchodzisz Ty, cały na biało ze zgrzewką piwa i krzyczysz do znajomej "Tańcz, głupia, tańcz!", a reszta to już tylko historia.

4. Nie zwracasz uwagi na podziały społeczne

Wiadomo, jak jest, wojna, pandemia, cyrk polityczny. Każdy ma jakieś zdanie na te tematy, niektórzy nawet usilnie będą próbowali Cię przekonać do swojego. Na przykład Twoja teściowa/teść podczas rodzinnego obiadu. Jak już wszystkim wydaje się, że nikt nie wyjdzie z kuchni żywy, Ty kończysz awanturę słowami, że wszyscy jesteśmy "tacy sami, a ściana między nami".

Copyright © Grupa Radiowa Agory