7 dobrych wiadomości, które podniosą Was na duchu

Dzień dobrych wiadomości? Istnieje i jest dzisiaj! Poniżej znajdziecie informacje, które może chociaż trochę poprawią Wam humor.

Święta coraz bliżej

Może zaczął się dopiero wrzesień, powroty do pracy, powroty do szkoły, ale już za 107 dni przyjdą święta, kiedy wszystko będzie krzyczało "Wesołych Świąt" i świat będzie wydawał się chociaż trochę lepszym miejscem.

Czy cokolwiek w życiu ma sens?

Każda Twoja dzisiejsza, jutrzejsza i każda inna wpadka tak naprawdę nie ma znaczenia. W perspektywie całego kosmosu jesteś tylko małym atomem zmartwień, więc może lepiej się aż tak nie przejmować?

Jesteś mądrością

Jesteś teraz najstarszy jaki kiedykolwiek byłeś w swoim życiu, wiesz więcej niż kiedykolwiek wiedziałeś. Możesz pocieszyć się tym faktem kilka sekund.

Więcej wolnego

W roku 2022 mamy 114 dni wolnych od pracy, co znaczy, że w porównaniu z zeszłym rokiem zyskaliśmy jeden dzień wolny więcej!

Lepsze perspektywy

Gdybyś szukał jednak pracy,w której nie odliczasz ciągle dni do weekendu, pamiętaj, że istnieją takie zawody jak - profesjonalny przytulacz, opiekun pand, bądź tester materacy! Świat stoi przed Tobą otworem!

Masz czas

A jak nie praca? To może studia? 98-letni Giuseppe Paterno, udowodnił, że nigdy nie jest za późno na powrót na uczelnię. Włoch obronił tytuł magistra z historii i filozofii zdobywając ponownie tytuł najstarszego absolwenta uczelni włoskich.

Jesteśmy z Tobą

Nawet w najgorszy z najgorszych dni zawsze możesz posłuchać Rock Radia. Towarzyszymy Ci już od 6:00 rano. Obudzimy i ululamy do snu. Nastawiajcie odbiorniki, czekamy na Was!

Copyright © Grupa Radiowa Agory