Białystok New Pop Festival - online!

REKLAMA
Białystok New Pop Festival rozbrzmi koncertami zgodnie z planem w weekend 11-12 lipca. Festiwal odbędzie się bez zmian w Pałacu Branickich, w plenerze, aby zachować zarówno jego oryginalny charakter oraz klimat.
REKLAMA

W tym roku, z Wami - fanami, z festiwalowiczami, ze wspaniałą publicznością - spotkamy się online. Dzięki nowym technologiom będziecie mogli uczestniczyć w festiwalu bez wychodzenia z domu, wirtualnie stanąć na scenie, pod sceną, poczuć się jak swoi mistrzowie. Będziecie mieli także okazję posłuchać wywiadów z artystami, zadać im pytania, zajrzeć na backstage, czy odbyć wirtualny spacer po Białymstoku. Pokażemy, jak wygląda nasz festiwal „od kuchni“.

REKLAMA

Festiwal z internetową widownią to wspaniała, wielka muzyczna społeczność, do której apelujemy o oglądanie festiwalu w wersji płatnej - premium HD. Robimy to wspólnie z artystami, dlatego 50% z opłat trafi do nich. Oczywiście osobno będzie udostępniona podstawowa transmisja z festiwalu w wersji bezpłatnej.

 To chyba pierwszy w tym roku festiwal, który odbędzie się w swoim pierwotnym miejscu i w prawdziwych, koncertowych warunkach. Wierzymy, że do nas dołączycie!

Wystąpią:

Sobota:

REKLAMA

Karolina Czarnecka

duet Karaś/Rogucki

Krzysztof Zalewski

Natalia Przybysz

REKLAMA

Niedziela:

Mgły

Dr Misio

Ania Rusowicz

REKLAMA

Maria Peszek

Bilety:

Wersja bezpłatna podstawowa (streaming SD) oraz za bilety wsparcia – wersja premium (full HD). Bilety wsparcia na wersję premium kosztują 20 zł, ale festiwalowicz może zdecydować o wyższej opłacie - 50% tej kwoty przekazywane jest artystom.

WIECEJ INFO

REKLAMA

Organizator: Agora SA

Partner Główny: Miasto Białystok

Partnerzy: Perła, Renee, CERI International

Partner transmisji: StreamOnline

REKLAMA

Patroni medialni: Co Jest Grane24, Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, Kino Polska Muzyka

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory