Premiera książki "Wykluczona" - kryminalnej opowieści Katarzyny Wolwowicz [MATERIAŁ PROMOCYJNY]

REKLAMA
Katarzyna Wolwowicz powraca z kolejną wciągającą książką, w której każdy bohater skrywa mroczne sekrety. "Wykluczona" miała swoją premierę 25 października 2023. Powieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Zwierciadło. "Wykluczona" to jednocześnie pierwszy tom cyklu o komisarzu Tymonie Hanterze.
REKLAMA

Piętnastoletnia Iga ginie pod kołami samochodu, a śledztwo w jej sprawie ma zostać umorzone. Kiedy jej znajoma Joanna Bator dowiaduje się o tym, jest przekonana, że zabójcą dziewczyny był członek sekty, w której obie się wychowywały.

REKLAMA

Kobieta wie, że Iga śmiertelnie bała się kogoś z Karkonoskiej Osady. Joanna powraca zatem na łono Dzieci Dnia Apokalipsy, by wspólnie z poznanym niedawno komisarzem Tymonem Hanterem rozwikłać zagadkę śmierci koleżanki.  

Zobacz także: Niezły Gość w Rock Radiu: Katarzyna Wolwowicz

Tymon Hanter postanawia działać pod przykrywką w porozumieniu z komisarz Olgą Balicką z jeleniogórskiej policji. Nie jest to proste, gdyż sprawy zaczynają się komplikować, a na światło dzienne wychodzą coraz bardziej zaskakujące informacje.

Czyżby Iga nie była jedyną ofiarą? A może wszystkie podejrzenia dziewczyny to jedynie wytwór jej chorego umysłu? Kiedy w biały dzień ze zboru znika dziesięcioletni Miłoszek, komisarz Hanter wie, że musi jak najszybciej rozwikłać tę zagadkę. Tylko co zrobić, kiedy każdy przesłuchiwany świadek kłamie, próbując ukryć własne grzechy? W co wierzyć, gdy wszystko, co bierze się za pewnik, nagle rozpada się jak domek z kart?  

REKLAMA

Zobacz także: Znamy pierwszą gwiazdę Pol'and'Rock Festival 2024. "Ogłoszenie dziesięciolecia"

Katarzyna Wolwowicz w nowej powieści przygotowała dla czytelników niezwykłą postać nowego bohatera, zbrodnie, zagadki a przede wszystkim wielkie emocje. Książka otrzymuje ciekawe i zachęcające recenzje także wśród cenionych pisarzy gatunku, w którym tworzy. 

'Wykluczona' Katarzyna Wolwowicz'Wykluczona' Katarzyna Wolwowicz materiały prasowe

Recenzje: 

To dobra książka, a nazwisko Wolwowicz trzeba sobie zapamiętać, bo mam przeczucie, że niedługo, będzie o Niej głośno.

Przemysław Piotrowski, autor powieści kryminalnych 

REKLAMA
W Wykluczonej jest wszystko z czego składa się bardzo dobry kryminał: niebanalna historia, barwni bohaterowie, zbrodnie, zagadka i wielkie emocje. Katarzyna Wolwowicz jest moim największym kryminalnym odkryciem tego roku. Polecam, naprawdę warto!

Mieczysław Gorzka 

Posłuchajcie fragmentu słuchowiska:

O autorce: 

Katarzyna Wolwowicz (rocznik 83’) dorastała w malowniczej górskiej miejscowości – Szklarskiej Porębie. Kocha przestrzeń, wolność i naturę, ale także ogień trzaskający w kominku, saunę i morsowanie w górskich wodospadach. Uwielbia sport, zwłaszcza narciarstwo alpejskie, a także taniec towarzyski i latynoamerykański. Magister stosunków międzynarodowych i psychologii klinicznej. Absolwentka studiów podyplomowych z mediacji.   

Zobacz także: Teledysk do "Bite My Head Off". The Rolling Stones i McCartney "rozsadzili tę budę"

REKLAMA

Katarzyna Wolwowicz to autorka serii kryminalnej o Oldze Balickiej ("Niewinne ofiary", "Fałszywe tropy", "Toksyczne układy", "Bursa") oraz thrillera "W otchłani". 

Katarzyna Wolwowicz była gościem audycji Niezły Gość. Posłuchaj całej rozmowy:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory