AC/DC świętuje 50-lecie! Legendarne utwory na wyjątkowych winylach

REKLAMA
AC/DC to niekwestionowana legenda. Zespół świętuje w tym roku swoje 50-lecie. Z tej okazji ukażą się wyjątkowe winyle w kolorze złotym. Znajdziemy na nich największe przeboje formacji oraz okolicznościowe grafiki.
REKLAMA

AC/DC powstało w 1973 roku w Sydney. Dziś formacja uznawana jest za legendę i pioniera hard rocka. Zapisała się złotymi zgłoskami w historii muzyki. Od pięciu dekad pozostają jednym z najpopularniejszych zespołów na świecie. Z okazji świętowania kolejnej okrągłej rocznicy, przygotowano dla ich fanów coś niesamowitego. Każdemu miłośnikowi grupy serce zabije szybciej. 

REKLAMA

Tak AC/DC świętuje 50-lecie istnienia 

AC/DC to niekwestionowane legendy. Formacja wywarła ogromny wpływ na muzykę rockową. Świadczy o tym chociażby ponad 200 milionów sprzedanych albumów. W milionach można też liczyć ich słuchaczy. Razem z sukcesem komercyjnym przyszło też uznanie wszelkich krytyków. Nie dziwi, że zespół może pochwalić się licznymi nagrodami. 

Zobacz także: Slash połączył siły z ikonami z AC/DC i Aerosmith. Tego jeszcze nie słyszeliście!

W 2003 roku AC/DC wstąpili do Rock and Roll Hall of Fame. Natomiast w 2010 roku otrzymali pierwszą w karierze nagrodę Grammy. Mimo długoletniej obecności na scenie, wciąż wyprzedają trasy koncertowe, a stadiony zapełniają co do ostatniej osoby. 

Najlepiej sprzedającym się albumem AC/DC jest „Back In Black". Jest jednocześnie najlepiej sprzedającą się płytą jakiegokolwiek zespołu w historii. Teraz będzie można zdobyć go oraz inne wydawnictwa w specjalnych edycjach na winylach. Wszystko z okazji 50-lecie istnienia formacji. 

REKLAMA

Zobacz także: Pol'and'Rock Festival. Zdecydowano, co z przyszłością imprezy!

Te albumy ukażą się na specjalnych winylach 

50-lecie istnienia to szczególna okazja. Niewiele zespołów może pochwalić się tak długim stażem. AC/DC, Columbia Records i Legacy Recordings postanowili uczcić to wyjątkowe wydarzenie. Już 15 marca ukaże się pierwsza część winylowej celebracji zespołu. 

Każdy z winyli będzie w kolorze złotym. Będą także zawierać 12-calowy insert z rocznicową grafiką, który świetnie nada się do oprawienia. Pierwsza część składać się będzie z takich albumów jak „Back In Black", „Highway To Hell", „The Razors Edge", „Powerage", „For Those About To Rock (We Salute You)", „High Voltage", „Dirty Deeds Done Dirt Cheap", „Who Made Who" i „Live". 

Za wydanie wyjątkowych edycji albumów AC/DC w Polsce odpowiada Sony Music. Natomiast już od 18 marca słuchacze Rock Radia będą mogli wygrać jeden z winyli w konkursie Rockandrollowiec Dnia! Najwięksi fani legendarnego zespołu nie mogą tego przegapić. 

REKLAMA

Zobacz także: Axl Rose miał trudne zadanie. Wizja gry z tymi ikonami go przeraziła

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory