Pol'and'Rock 2024. Jurek Owsiak o zmianach. To punktują festiwalowicze

REKLAMA
Jaki będzie Pol'and'Rock Festival 2024? Jurek Owsiak wprost zapytał uczestników nadchodzącej imprezy, czego oczekują. Internauci punktują potrzebne, ich zdaniem, zmiany.
REKLAMA

Pol'and'Rock Festival 2024 zbliża się wielkimi krokami. Już w sierpniu tysiące osób odwiedzi lotnisko Czaplinek–Broczyno. Impreza zaplanowana jest na 1-3 sierpnia.

REKLAMA

Jak potwierdził Jurek Owsiak, przez najbliższe lata to właśnie w województwie zachodniopomorskim będzie grał tzw. Najpiękniejszy Festiwal Świata. Podpisał bowiem umowę z burmistrzem Czaplinka, Marcinem Naruszewiczem, na dzierżawę rzeczonego terenu na lata 2024-2026.

Zobacz także: AC/DC świętuje 50-lecie! Legendarne utwory na wyjątkowych winylach

Pol'and'Rock Festival 2024. Jak się zmieni?

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, na której czele stoi Jurek Owsiak. Lider w najnowszym wideo poinformował, że 30. edycja będzie wyjątkowa. Dlaczego? Wszystko przez planowane zmiany i usprawnienia na polach namiotowych i pasie startowym, który jest aleją festiwalowego pola.

REKLAMA
Bardzo świetnie wygląda całe to pole, które jeszcze dwa lata temu było pełne kurzu. Rosła tutaj facelia. Przed facelią też był zbiór roślin, które nie były najbardziej przyjazne dla naszych namiotów do tego, aby tutaj spędzać czas. Pamiętam tumany, ogromne tumany kurzu, jakie się unosiły kiedy wiał wiatr, kiedy było gorąco. Było bardzo gorąco - mówi Jerzy Owsiak w wideo na kanale KręciołaTV.

Jak jest teraz? Wiele się zmieniło. Przede wszystkim zniknęły nieprzyjemne rośliny, a powstała zielona i ogromna łąka. Dzięki temu pole namiotowe dla festiwalowiczów może być praktyczne i przyjazne, na co zwrócił uwagę Jurek Owsiak:

Teraz jak widzicie wielka, zielona, ogromna łąka, która będzie waszym polem namiotowym. Tutaj, ten cały pas startowy, który świetnie zdaje egzamin do naszych spacerów, organizowania tutaj najróżniejszych gier, do bycia, do przechadzek. Także i ja, nawet jak trwają koncerty, lubię tędy chodzić, lubię się przechadzać, lubię zaglądać, patrzeć jak wy się tutaj bawicie, jak się czujecie. To jest naprawdę fantastyczne miejsce do organizowania naszego festiwalu.

Zobacz także: Axl Rose miał trudne zadanie. Wizja gry z tymi ikonami go przeraziła

Jurek Owsiak otwarty na uwagi

Co więcej, w tym roku szykowane są pewne usprawnienia. Jak zaznacza lider Pol'And'Rock Festival, twórcy imprezy czekają na wszelkie uwagi.

To wszystko, co robiliśmy rok temu, chcemy powtórzyć, a nawet zrobić jeszcze lepiej. Dlatego, czekamy na każdą uwagę z waszej strony. Bardzo sobie to poważnie bierzemy do serca. Kiedy możemy coś zrobić, to to robimy - zaznaczył Jurek Owsiak.

Na odpowiedź miłośników Pol'And'Rock Festival nie trzeba było długo czekać. W komentarzach pojawiły się całe listy oczekiwań i sugestii. Co powinni poprawić organizatorzy? Oto przykładowe punkty od internautów, które pojawiły się w komentarzach pod nagraniem:

REKLAMA
Mała scena osobno; powrót wioski Kryszny; ASP osobno i powrót nocnego ASP; więcej punktów sanitarnych - zarówno prysznicy jak i tych poboru wody; dodatkowe opróżnianie/czyszczenie toalet w nocy.

Zobacz także: Lenny Kravitz ze swoją gwiazdą w Hollywood. Córka wbiła mu szpilkę

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory