Cały Rock Wakacje w Rock Radiu

REKLAMA
Rock Radio zaprasza do niezapomnianej zabawy w tym gorącym, letnim okresie. W ramach wakacyjnej ramówki przygotowaliśmy liczne konkursy, muzyczne atrakcje, a przede wszystkim - 6. odsłonę Wielkiego Testu z Klasyki Rocka. Lepiej usiądźcie, to jeszcze nie wszystko!
REKLAMA

Muzyczne zagadki, goście specjalni, a przede wszystkim największe klasyki rocka – to zaledwie kilka niespodzianek, które przygotowaliśmy z myślą o słuchaczach Rock Radia. Od poniedziałku do piątku w Powstaniu Rock Radia usłyszymy wakacyjną odsłonę naszej kultowej już zabawy, czyli Rebus Jebus All Inclusive. Zagadka jak codziennie po godzinie 8:00, ale poranek startuje zawsze od 6:00!

REKLAMA

Podróże małe i duże z Rock Radiem

Pamiętajmy, że wakacje to podróże, a podróże to przygoda... więc najlepiej autostopem! Prowadzący Powstanie Rock Radia Jan "Bajor" Bajorek oraz "pan od guziczków" czyli wydawca i realizator audycji Kajetan "Kajto" Ruszczyk wyruszą w świat w każdy piątek po poranku. Wskazówki dokąd jadą pojawią się codziennie, a dla najbardziej uważnego słuchacza jest przewidziana nagroda: piesza wędrówka w dowolnie wybranym przez siebie kierunku. Nie do końca samotna:) Od nas dorzucamy niezastąpionego towarzysza Lucka – czyli maskotkę diabełka Rock Radia.

Bez obaw, to jeszcze nie koniec niespodzianek! Kto chociaż raz w życiu nie chciał nałykać się helu? Uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy, że nasi wyjątkowi goście w konkursie  Jazda na Hell z Rock Radiem już spróbowali, a ich głos stał się kompletnie nie do poznania. Zgadnij, kto skrywa się za mikrofonem i wygraj nagrody od Rock Radia. Zabawa codziennie od 10:00 do 15:00. 

Zobacz także: Filip Brymora odkrył, co znaczy dojrzały stand-up. "Mam pod kontrolą swoją postać"

Przed nami także Pozycja obowiązkowa na lato w Rock Radiu. W wakacje przyświecać będzie nam hasło: "nie czytasz, nie idę z Tobą do łóżka". Ten słynny slogan z pewnością obił się o uszy każdemu z was, a kiedy sięgać po książki jak nie w wakacje?  Dajcie znać co ciekawego udało Wam się przeczytać, polecajcie innym i zgarnijcie pozycję obowiązkową na lato od Rock Radia.

REKLAMA

Fani klasyki rocka łączcie się!

W każdy weekend wakacji sami dobieracie sobie najlepsze towarzystwo! Nirvana, Stonesi, a może Republika? Od poniedziałku do piątku na Facebooku Rock Radia głosujecie, wybieracie i decydujecie jaka kapela będzie Wam grać w każdy weekend wakacji od 15:00 do 20:00.   

W konkursie Koncert mojego życia będzie szansa złowić karnety na tegoroczną edycję festiwalu Rockowizna, który odbywa się w Gdańsku w dniach 9-10.08.2024, w Poznaniu 22-24.08.2024 i w Krakowie 30-31.08.2024.

Przed nami także 6. odsłona Wielkiego Testu z Klasyki Rocka. Za najlepszy wynik w tygodniu, gwarantowana jest nie tylko nagroda, ale również udział w wielkim finale 6.09.2024 w HRC w Warszawie! Kto się pisze?

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory