48 Hour Project Film Warsaw

REKLAMA
48 Hour Film Project to prawdziwe wyzwanie dla filmowców - ekipy mają dwie doby na przygotowanie, nakręcenie i zmontowanie krótkiego metrażu.
REKLAMA

48 Hour Film Project to prawdziwe wyzwanie dla filmowców - ekipy mają dwie doby na przygotowanie, nakręcenie i zmontowanie krótkiego metrażu. W ramach tego eksperymentu rokrocznie powstają setki produkcji, z których najlepsze trafiają na pokazy do Cannes. Podczas poprzedniej edycji nakręcono 3 tys. filmów, przygotowywanych przez 45 tys. osób z 80 miast całego świata. Tej jesieni do filmowego wyścigu staną też ekipy z Polski.

REKLAMA

Wszyscy chętni do zmierzenia się z czasem i konkurencją muszą do 14 października zarejestrować się na stronie projektu! Tydzień później zakwalifikowane drużyny wylosują gatunek filmu, jaki mają nakręcić, poznają bohatera, który musi się w nim pojawić, a także linijkę tekstu i rekwizyt do wykorzystania w produkcji. Widzowie i profesjonalne jury wybiorą najlepsze filmy podczas pokazów w kilku miejscach Warszawy, m.in. w 1500m2, Powiększeniu i Nowym Wspaniałym Świecie. Sprawdźcie szczegóły!

http://48hfpwarsaw.pl/harmonogram-projekcji-filmow-konkursowych/

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory