Nowy Organizm

Organizm zadebiutował w 2008 r. płytą ?Głową w Dół?. Świetne polskie teksty i energetyczna, surowa muzyka zostały docenione przez recenzentów i słuchaczy. Trio od tamtej pory zagrało ponad 100 koncertów w Polsce, w tym na festiwalach: Open'er i Jarocin.

14 listopada na półki sklepów w całej Polsce trafi drugi album warszawskiego zespołu Organizm, zatytułowany ,,Koniec, Początek, Powidok". Płyta ukaże się nakładem Wytwórni Krajowej - nowoczesnego labela wydającego artystów tworzących w języku polskim oraz w oryginalny sposób odnoszących się do krajowej tradycji muzycznej. Radio Roxy jest głównym patronem medialnym płyty. Najnowsze wydawnictwo Wytwórni spotkało się z bardzo wyjątkowym wsparciem uznanych osobistości polskiej sceny rockowej, a jednocześnie prowadzących audycję ,,Tranzytem do niebytu":

"Lubię sobie z rana obalić mit... Ponoć źle się dzieje w polskiej muzyce... Organizm sznuruje usta i strąca łby argumentom tych, którzy bronią owej tezy. Tego poranka mit runął z hukiem, pozostawiając mnie poruszoną muzyką, a przede wszystkim słowem ." Katarzyna Nosowska

"Bardzo ciekawa, intrygująca muzyka, pomysłowe aranżacje. Wiele obiecujący album. " Paweł Krawczyk (Hey)

Krążek promuje singiel ,,Maki", dostępny pod podanym adresem:

http://soundcloud.com/wytworniakrajowa/organizm-maki

Organizm zadebiutował w 2008 r. płytą "Głową w Dół". Świetne polskie teksty i energetyczna, surowa muzyka zostały docenione przez recenzentów i słuchaczy. Trio od tamtej pory zagrało ponad 100 koncertów w Polsce, w tym na festiwalach: Open'er i Jarocin. W 2010 roku muzycy skomponowali i nagrali nową płytę pt.: "Koniec, Początek, Powidok", którą zmiksował Grzegorz Kaźmierczak (Variete), a zmasterował Marcin Bors. Choć muzycy przyznają, że na drugiej płycie dokonali wolty w kierunku melodii i piosenek, opinia koncertowej petardy, jaką sobie wyrobili, jest nadal aktualna.

SŁUCHAJ ROCK RADIA