Smirnoff Nightlife Exchange

Druga edycja Smirnoff Nightlife Exchange Project wystartowała 12 września, by przez kolejne 10 miesięcy inspirować imprezowiczów ze wszystkich zakątków świata i wzbogacić ich nocny styl życia.

''Druga edycja Smirnoff Nightlife Exchange Project wystartowała 12 września, by przez kolejne 10 miesięcy inspirować imprezowiczów ze wszystkich zakątków świata i wzbogacić ich nocny styl życia. Do 12 października mieszkańcy 50 krajów przekazywali przy pomocy Facebooka swoje pomysły na to, jak imprezować. 12 listopada odbędzie się 50 imprez w ciągu jednej doby i we wszystkich krajach uczestniczących - a wszystko po to, by pokazać, jak różne kulturowo społeczeństwa wzajemnie inspirują się do nocnej zabawy.

Marka Smirnoff już po raz drugi zainicjowała wielką, globalną dyskusję o życiu nocnym. W tym roku ma zostać zaangażowanych w nią 10 milionów uczestników z 50 krajów. Do 12.10. wymieniali się oni najbardziej inspirującymi pomysłami na imprezę idealną. Chcąc wziąć udział w tworzeniu scenariusza nocy marzeń, ale i obserwować, jak się taki scenariusz tworzy, należało zarejestrować się na specjalnej aplikacji dostępnej pod tym. Każdy użytkownik fanpage'a miał możliwość dzielenia się swoimi sugestiami w kilku podstawowych kategoriach imprezowania: począwszy od drinków, przez modę, miejsca zabaw, jedzenie, po elementy, które pozytywnie wyróżniają typowo polskie imprezy na tle innych krajów. Najlepsze pomysły zostaną w poszczególnych krajach zebrane do symbolicznej skrzyni - symbolu akcji - i ogłoszone 12 listopada podczas wielkich imprez, które odbędą się

w krajach uczestniczących w Smirnoff Nightlife Exchange Project. A to dopiero początek imprez inspirowanych przez akcję, która potrwa w sumie aż do czerwca 2012 roku.

Polska impreza finałowa Smirnoff Nightlife Exchange Project odbędzie się 12.11.2011 w warszawskim Soho Factory, start o 21:00. Z uwagi na globalny charakter akcji, stanowić będzie podróż dookoła świata w jedną noc. Dzięki możliwościom współczesnej techniki przenosić się będziemy z Australli do Japonii, dalej do Kenii, stamtąd do Polski, z Polski do USA, a z USA do Brazylii. Z każdego kontynentu, z każdego kraju weźmiemy to, co w jego życiu nocnym jest najlepsze.

Muzyczną gwiazdą główną imprezy będzie FOX zapowiadający na luty 2012r. swój kolejny album oraz goście w niecodziennym składzie: Brodka, Natalia Lubrano oraz Organek. Wystapią również: DJ MentalCut (Warm up) i Viadrina (Afterparty)'' ( mat. źródłowy )

Po zaproszenia piszcie na adres: cojestgrane@roxy.fm

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA