Kollektiv Turmstrasse

Trudni do zaszufladkowania - pod wpływem chwili tworzą muzykę ponadczasową, idealną na parkiety ciemnych, undergroundowych klubów, jak i domowe zacisza.Data: 25.11.2011 (piątek) Start: 22:001500m2

Trudni do zaszufladkowania - pod wpływem chwili tworzą muzykę ponadczasową, idealną na parkiety ciemnych, undergroundowych klubów, jak i domowe zacisza. Nietypowi, bo inspiracji nie szukają w Berlinie, a w spokojnym otoczeniu nadmorskiego Hamburga. Już od 10 lat zarażają swoją wizją muzyki elektroniczną fanów na całym świecie, od Reykjaviku przez Moskwę aż po Tokio, wydając w tym czasie m.in. dla Cocoon, Diynamik czy prowadzonego przez siebie labelu Musik Gewinnt Freunde. Ubiegłoroczny, przepiękny long-play "Rebellion der Träumer" dla Connaisseur Recordings potwierdził ich pozycję na światowej scenie, zdobytą dzięki takim utworom jak "Tristesse", "Grillen im Park", "Last Day" czy remiksowi "On The Streets" Federleichta. Klasycy gatunku - wielcy, jakich dziś niewielu.

Kollektiv Turmstrasse zawita w warszawskim 1500m2 przy okazji drugich urodzin kolektywu Warsaw Calling. Ostatnie 2 lata to dla nich nieustające pasmo imprez, wrażeń, inspiracji, a także dziesiątki poznanych artystów. Dlatego też oprócz gości z Niemiec na dwóch salach 1500m2 usłyszycie najciekawsze postacie szeroko pojętej krajowej i lokalnej sceny, na czele z Kubą Sojką w wersji live, a także wszystkich tych, którzy przez ostatnie 24 miesiące kształtowali i inspirowali gospodarzy cyklu.

Data: 25.11.2011 (piątek) Start: 22:00

SŁUCHAJ ROCK RADIA