Urodziny DIG FOR DISCO

PIĄTEK 17.02.2012KAMIENIOŁOMYSTART: 22.00WSTĘP: 10pln

Po krótkiej przerwie Dig For Disco wraca na stałe do Kamieniołomów!

Mija rok od czasu, gdy projekt Dig For Disco rozpoczął swoją misję promowania pozytywnych, ale ambitnych klubowych brzmień. W ciągu ostatnich miesięcy gościliśmy w Warszawie takie postaci jak Tronik Youth, Cassian, G.L.O.V.E.S. i The Swiss, a w październiku ruszył blog digfordisco.com. Teraz rozpoczynamy nowy etap działalności: na blogu pojawią się kolejne ekskluzywne miksy przygotowane przez naszych gości i przyjaciół, a także wywiady z nimi. Zaprosimy też kolejnych zagranicznych artystów, ale o tym dowiecie się w swoim czasie. Póki co, świętujmy! W piątek 17. lutego w Kamieniołomach zagrają:

KAJKO

Motorniczy projektu Dig For Disco i gospodarz wieczoru. Niepoprawny entuzjasta i promotor nu disco, ale też pasjonat brzmień z początku lat 80-tych minionego wieku. Disco, disco i jeszcze raz disco!

MOCJAN

1/2 kolektywu Siostry, rezydent Kamieniołomów, człowiek wielu talentów. Za dnia oprowadza zagranicznych turystów po trasie jedynego w swoim rodzaju 'free-tour' po stolicy, nocą podbija serca warszawiaków przy pomocy disco-house'owych bomb.

MENAGE A TROIS

Najurodziwszy tercet DJ-ski w Warszawie. Joanna, Magdalena i Weronika zawojowały już parkiety Powiśla i U Artystów, teraz przyszedł czas na Kamyki. Właściwie trudno powiedzieć, czego się po nich spodziewać, bo grają zawsze to, co akurat gra im w duszy. I zawsze jest to piorunująca mieszanka.

MIKI ATTENDING & MUFLON

Eksperymentalny duet hip-hopowych zapaleńców: rapowy omnibus i mistrz nawijania na wolno. Ten drugi w wolnych chwilach prowadzi audycję Rap Sesja w Radiu Kampus. Wspólnie zagrają po raz pierwszy i pewnie długo tego nie zapomnimy.

1.URODZINY DIG FOR DISCO

PIĄTEK 17.02.2012 KAMIENIOŁOMY START: 22.00 WSTĘP: 10pln

www.digfordisco.com www.facebook.com/kamieniolomy

SŁUCHAJ ROCK RADIA