WDECHY 2011

Stołeczna "Gazeta Co Jest Grane", piątkowy dodatek do "Gazety Wyborczej", ogłosiła listę nominacji do nagród kulturalnych "Wdechy 2011" w kategoriach: Człowiek Roku, Miejsce Roku i Wydarzenie Roku.

Stołeczna "Gazeta Co Jest Grane", piątkowy dodatek do "Gazety Wyborczej", ogłosiła listę nominacji do nagród kulturalnych " Wdechy 2011 " w kategoriach: Człowiek Roku, Miejsce Roku i Wydarzenie Roku.

Zwycięzców konkursu wyłoni jury, którego członkami są dziennikarze stołecznej redakcji "Gazety Co jest Grane" i "Gazety Wyborczej". Wdechy Publiczności przyznają czytelnicy, głosując SMS-owo na swoich faworytów w plebiscycie.

W tegorocznej, ósmej już edycji konkursu " Wdechy " nominowani zostali:

CZŁOWIEK ROKU 2011

Barbara i Zuzanna Wrońskie Bohdan Butenko Iza Rutkowska Krzysztof Pastor Robert Więckiewicz

MIEJSCE ROKU 2011

Teatr IMKA Plac Zabaw Soho Factory Cud nad Wisłą Kino KC

WYDARZENIE ROKU 2011

Miasta Równoległe Międzynarodowy Festiwal Filmowy Watch Docs Free Form Festival Strzępka i Demirski w Warszawie UFO na pl. Na Rozdrożu

Zasady głosowania i regulamin można znaleźć na www.wdechy.pl .

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w piątek, 10 lutego 2012 r. podczas Gali Finałowej w warszawskim Teatrze Studio i opublikowane 17 lutego 2012 r . na stołecznych stronach "Gazety Co Jest Grane". Nagrodami będą, podobnie jak w ubiegłych latach, deski surfingowe z nadrukowanymi komiksami autorstwa Przemka "Trusta" Truścińskiego.

Plebiscyt "Wdechy" organizowany jest przez "Gazetę Co Jest Grane" w Warszawie po raz ósmy. Jego ideą jest wyróżnienie i nagrodzenie najciekawszych postaci i wydarzeń kulturalnych w Warszawie.

W dotychczasowych edycjach konkursu "Wdechy" otrzymali:

Karolina Gruszka i Iwan Wyrypajew - Człowiek Roku 2010, Klub 5-10-15 - Miejsce Roku 2010, Warszawski Festiwal "Niewinni Czarodzieje" - Wydarzenie Roku 2010, Paweł Althamer - Człowiek Roku 2009, klub Powiększenie - Miejsce Roku 2009, Warszawskie Spotkania Teatralne - Wydarzenie Roku 2009, Joanna Mytkowska - Człowiek Roku 2008, kino Iluzjon - Miejsce Roku 2008, Planete Doc Review - Wydarzenie Roku 2008, Krzysztof Warlikowski - Człowiek Roku 2007 , redakcja "Krytyki Politycznej" - Miejsce Roku 2007, Dotleniacz na Placu Grzybowskim - Wydarzenie Roku 2007, Mariusz Treliński - Człowiek Roku 2006, Chłodna 25 - Miejsce Roku 2006, projekt "Podróż do Azji - Wydarzenie Roku 2006, Maria Peszek - Człowiek Roku 2005, Muzeum Powstania Warszawskiego - Miejsce Roku 2005, Teatr Polonia Krystyny Jandy - Wydarzenie Roku 2005, Roman Gutek, szef kina Muranów - Człowiek Roku 2004, klub Le Madame - Miejsce Roku 2004 i teatralny projekt Teren Warszawa - Wydarzenie Roku 2004.

Organizatorzy plebiscytu: stołeczne wydanie "Gazety Co Jest Grane" i "Gazety Wyborczej"

Patroni medialni: TVP 2, "Kmag", "Aktivist", 3D TV, Emma Pak, Radio Roxy, Warszawa.gazeta.pl.

Pa rtnerzy: kino Muranów, V illa & Fitness club Centrum Młodości w Augustowie, marka Lorus

Plebiscyt jest promowany na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS (CityInfo TV), w radiu (m.in. Roxy, Kampus), prasie (stołeczne wydanie "Gazety Wyborczej", stołeczne wydanie "Gazety Co Jest Grane", "Duży Format", "Wysokie Obcasy") oraz w internecie (Warszawa.gazeta.pl), w warszawskich miejscach kulturalnych (plakaty i ulotki), w kinach. Autorem kreacji kampanii jest dział promocji "Gazety Stołecznej", media zaplanowało Radiowe Doradztwo Reklamowe Agory i Dom mediowy Starlink.

Logo - Dawid Ryski.

SŁUCHAJ ROCK RADIA