Warsaw Calling

Data: 24.02.2011 (piątek) Start: 22:00 Miejsce: Zakłady V.I.S., ul. Kasprzaka 29 (wejście od strony Alei Prymasa Tysiąclecia)

Na kolejną edycję Warsaw Calling trzeba było chwilę poczekać, ale wierzymy, że było warto - po imprezach z Niną Kraviz, Tale Of Us i Kollektiv Turmstrasse ponownie chcieliśmy Was zaskoczyć i jesteśmy pewni, że tak będzie.

Skąd ta pewność? Stąd, że o nazwisku artysty dowiecie się w momencie, gdy... zacznie on swojego seta!

Jedyne co możemy zdradzić to fakt, że będzie to DJ z listy TOP100 prestiżowego serwisu Resident Advisor. Co więcej, zdecydowanie nie będzie to też artysta z szarego końca tego rankingu, a postać obecna na scenie dość długo. Jednak dopiero ostatni rok i kilka świetnych epek, remixów i editów przyniósł jej duży hype i status wschodzącej gwiazdy. Rangę naszego gościa chcieliśmy potwierdzić supportem na najwyższym poziomie - duet Pol_On, SLG, Bshosa i Pitti Schmitti to bez wątpienia lokalni all-starsi, których nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi dobrej muzyki elektronicznej w Warszawie.

Kolejną niespodzianką będzie nowe miejsce - żeby zaskoczenie było podwójne, udało nam się znaleźć lokację nienaruszoną jeszcze imprezą, za to pojemną i przyjazną akustycznie, jako że w poprzednim ustroju funkcjonowała jako... aula zakładów metalowo-technicznych V.I.S. Fantastyczna przestrzeń, którą nagłośnimy we współpracy z firmą odpowiedzialną za technikę na Audioriver!

WAŻNE! W przedsprzedaży dostępnych będzie jedynie 400 biletów, pozostałe będą dystrybuowane na wejściu, w zależności od zapełnienia miejsca.

line-up:

SECRET GUEST (top100 Resident Advisor) POL_ON (Get Physical / Pets) SLG (Pets / Trapez) Bshosa (1500m2 / DetroitZdrój) Pitti Schmitti (FIASKO) Warsaw Calling (1500m2)

Data: 24.02.2011 (piątek) Start: 22:00 Miejsce: Zakłady V.I.S., ul. Kasprzaka 29 (wejście od strony Alei Prymasa Tysiąclecia) Bilety: 18 zł - I pula (100 biletów) / 20 zł - II pula (300 biletów) / 25 zł w dniu imprezy przedsprzedaż on-line

SŁUCHAJ ROCK RADIA