POWRÓT 55 x Tanner Ross

TANNER ROSS (Wolf+Lamb, Culprit / US)Wstep: 15zł do 23 / 20złStart: 22:00Żurawia 32/34Klub 55

Wracamy. Po długiej podróży, znaleźliśmy wreszcie odpowiednią przystań. Jej odświeżanie chwilę trwało, ale oto nadszedł wyczekiwany przez wielu happy end. Ruszamy pełną parą w nowym miejscu, ale znowu w samym centrum miasta. Na parkiecie i przy barze nadal będziemy jednoczyć przeróżne środowiska i pomysły na życie.

Bo nowa lokalizacja nie równa się zmianie profilu klubu. Znajdziecie u nas to wszystko, co lubiliście w starych 55. Piątki to tradycyjnie hiphopowe melanże z cyklu "Piątki w Piątkach", soboty to taneczne balangi organizowane przez najlepszych promotorów w mieście. Wrócą też jazzowe jam sessions, koncerty, pojawią się grafficiarskie jamy. Nie zabraknie głośnych nazwisk z zagranicy. Nowe 55 będą jednak przede wszystkim miejscem dobrej weekendowej odpinki, niezależnie od kosztów lineupu.

Otwarcie 55 na Żurawiej uświetni Tanner Ross, należący do Wolf + Lamb family i współodpowiedzialny za sukces duetu Soul Clap oraz serię bangerów wydawanych na najgorętszych labelach ostatnich lat.

Ten dwudziestoparoletni DJ i producent z USA to prawdziwy cudotwórca, jeśli chodzi o obróbkę dźwięku w studio. Bez niego nie byłoby serii sztosów spod znaku Soul Clap. Nasz gość pomagał przy produkcji zarówno autorskich numerów, jak i remiksów sygnowanych przez bostończyków. Razem z bardziej utytułowanymi kolegami założył supergrupę SECT (Soul Clap, Sergio Santos i Tanner).

Swój sukces zawdzięcza otwartości muzycznej i gruntownej edukacji. Od małego chłonął inspiracje każdym rodzajem muzyki, działając w zespołach grających od funku po punkrock. Studia w prestiżowym Berklee College of Music w Bostonie rozwinęły w nim miłość do elektroniki i jego nieprzeciętne umiejętności producenckie. W zeszłym roku Tanner Ross wreszcie wyszedł z cienia Soul Clap, wydając autorskie bangery, w tym uznawany przez wielu za jeden z singli roku "B Side/4 U". W 2012 roku nakładem Wolf + Lamb ukaże się jego debiutancki album. Tanner to także wyśmienity DJ, zapraszany regularnie do londyńskiego Fabric czy berlińskiego Watergate.

Mamy nadzieję, że nowe 55 przygarną zarówno dawnych stałych bywalców, jak i nowych, świeżych fanów, którym brakuje przyjaznych miejsc na mapie warszawskiego życia nocnego. Chcemy znowu tworzyć najlepszą ofertę klubowa w mieście, tak jak robiliśmy to przez kilka ostatnich lat. Do tego potrzebujemy Was i Waszych opinii. Pewien okres "docierania się" jest nieunikniony, ale mamy nadzieję, że i my i Wy poczujemy się w "nowych" 55 równie dobrze, jak w tamtych "starych". Do zobaczenia.

55 Crew

TANNER ROSS (Wolf+Lamb, Culprit / US) Jedynak & Najar (Club Collab) Warsaw Calling J-Son (Na Stare Milion) MaL (Żużużi)

Wstep: 15zł do 23 / 20zł Start: 22:00

Żurawia 32/34 Klub 55

Support: KMag, Radio Roxy, VICE, Emma, Diggin.pl, Muno.pl, Livelife, Mówią Na Mieście, Side One.

SŁUCHAJ ROCK RADIA