Drumachine & Partizans Crew

REKLAMA
Jeszcze nie opadł kurz po ostatniej bassowej potyczce, a już załoga DruMachine przygotowała dla Was kolejne ciekawe wydarzenie! Już 31 marca Opole odwiedzą członkowie Partizans Crew!!
REKLAMA

Jeszcze nie opadł kurz po ostatniej bassowej potyczce, a już załoga DruMachine przygotowała dla Was kolejne ciekawe wydarzenie! Już 31 marca Opole odwiedzą członkowie Partizans Crew!! Ekipa od lat z powodzeniem organizuje imprezy w całej Polsce, a ich skoczny i wesoły styl grania za każdym razem przyciąga tłumy, wywołując promienne uśmiechy na twarzach klubowiczów. Ponadto będzie to jedyna okazja, żeby zobaczyć w akcji Magnetica, który na co dzień mieszka poza granicami naszego kraju. Mało kto wie, że Partizans gościli w pełnym składzie w klubie Highlander wiele lat temu, a więc będzie to ich wielki powrót po latach. Przybądźcie licznie i pokażcie, że Opole to coś więcej niż Festiwal Polskiej Piosenki! ;-)

REKLAMA

Więcej o ekipie Partizans dowiecie się klikając na poniższe linki:

Facebook: http://www.facebook.com/partizanskru YouTube: www.youtube.com/partizanstv SoundCloud: www.soundcloud.com/partizans

Jeśli lubisz impezy DruMachine - polub nas na facebooku!  http://www.facebook.com/pages/DruMachine/153577571368217

Termin: 31.03.2012 (sobota) Start: 20:00 Wjazd: lista FB do godz. 23 - Free Pozostali: 5 zł Lista zostaje zamknięta 30.03 o północy!!! Muza: drum'n'bass, jungle, jump up, dubstep

REKLAMA

Djs:

Magnetic // Partizans Crew - Częstochowa Mr Floppy // Partizans Crew - Piotrków Trybunalski=

Slash & Burza (Live Vocal D'n'B)

Goblin Hud

REKLAMA

Wizuale: WII&ARABUK

Miejsce: Highlander Klub ul. Szpitalna 3

:: Magnetic (Partizans) ::

Jest jednym z założycieli powstałego w 2003 roku kolektywu PARTIZANS. Za gramofonami stanął ponad 10 lat temu i po dziś dzień wierny jest stylowi RaggaJungle i JUMP UP. Jego sety to radosne i pozytywne brzmienia okraszone scratch'owymi smaczkami i perfekcyjną techniką miksowania (granie z 3 gramofonów to częsty wybryk). Magnetic nie jest zamknięty na inne style, grywa także Fidget, NuSkool Breaks, Dubstep muzę ,którą można określić jako NuSkool Beats. Jednym słowem jest magnetycznie ...

REKLAMA

http://www.mixcloud.com/magnes https://www.facebook.com/partizanskru

:: MR Floppy (Partizans) ::

Szalony entuzjasta połamanej muzyki grasujący w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Po kilku latach intensywnego słuchania różnych zbasowanych brzmień. Zainteresował się miksowaniem i tworzeniem swojej kolekcji czarnych płytek. Na scenie DNB pojawił się w 2008 roku, debiutując w częstochowskim klubie Rura. Od tego czasu bywa częstym gościem imprez odbywających się na terenie Śląska, Łodzi i Krakowa. Jego sety to przede wszystkim Jump Up, Liquid Funk, Jungle z dodatkiem Drumstepu. Od połowy 2009 roku działa pod szyldem kolektywu Partizans. W przyszłości planuje poświęcić więcej czasu własnym produkcjom.

http://www.mixcloud.com/misterfloppy https://www.facebook.com/partizanskru

REKLAMA

:: BURZA live vocal / Opole ::

Paulina Burzyńska ( Burza) Paulina, choć większość populacji nazywa ją po prostu małą i niewinną Burzą, urodziła się w Opolu i na dzień dzisiejszy ma prawie 20 lat. Studiuje Architekturę Wnętrz we Wrocławiu, od lat związana przede wszystkim z Opolskim Studiem Piosenki. Miała już różne pomysły na życie, zacząwszy od tańca, poprzez zainteresowania plastyczne, lecz pozostaje do końca wierna muzyce; próbowała swoich sił w znanym programie X-Factor, gdzie przez Wszech-Wojewódzkiego została nazwana "brzydkim kaczątkiem" muzycznym, co raczej odebrać trzeba jako komplement , gdyż Wszech-Wojewódzki stwierdził, że ma potencjał i jest w niej tak dużo do zmiany, że jest to aż podniecające . Jeżeli chodzi o preferencje muzyczne to głównie drum'n'base: kręcą ją dźwięki, przy których od razu może rwać się do tańca jak również takie, które wpadają w ucho. Nie pogardzi jednak funkiem czy jazzem.

:: SLASH / Opole ::

Zwany przez swoich znajomych również Maćkiem.

REKLAMA

Pierwsze gramofony kupił w 2000 roku. Mając zerowe pojęcie na temat djingu, metodą prób i błędów zaczął odkrywać na czym polega miksowanie płyt, co w efekcie sprawiło, iż wyrobił sobie swój własny styl miksowania.

Początkowo kolekcjonował płyty w stylu minimal-techno głównie z berlińskiej wytwórni TRESOR, jednak z biegiem czasu jego zainteresowania muzyczne coraz bardziej schodziły w kierunku połamanego beatu.

Muzyka, którą prezentuje dziś to przede wszystkim różne style drum'n'bass i breakbeat, co w połączeniu ciekawym miksowaniem sprawia, że zabiera ludzi w dźwiękową podróż.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory