SOUNDRIVE FESTIVAL 2012

REKLAMA
Mieliście okazję doświadczyć namacalnie wejścia w świat muzyki alternatywnej, granej na żywo w plenerze oraz sportów extremalnych w jednym?
REKLAMA

Mieliście okazję doświadczyć namacalnie wejścia w świat muzyki alternatywnej, granej na żywo w plenerze oraz sportów extremalnych w jednym?

REKLAMA

I edycja Soundrive Festival 2012 Wam to zapewni!

Na Festiwalu wystąpią zespoły reprezentujące różnorodne style i gatunki muzyczne, zaliczane do tzw. nurtu alternatywnego oraz jego pogranicza - popularnych i mających rzeszę swoich zwolenników wśród wielu pokoleń.

Wydarzenie obejmie 2 sceny zróżnicowane pod względem muzycznym, strefy gastronomiczne oraz inne atrakcje. Kolibki Adventure Park to jedno z niewielu miejsc w Trójmieście, prezentujące w swojej ofercie szerokie spektrum sportów ekstremalnych stworzonych przez pasjonatów.

Podczas festiwalu wystąpi 12 zespołów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Założeniem Soundrive Festival jest realizowanie głównego celu Portalu Soundrive.pl jakim jest promowanie muzyki niezależnej!

REKLAMA

TITO & TARANTULA Soundrive Festival to więcej niż muzyka!

Przestrzeń festiwalową udostępni Organizatorom Park Sportów Ekstremalnych  Kolibki Adventure Park  - Największy park przygody w Polsce!

EXTREMALNIE

Oprócz strony muzycznej część terenu festiwalowego zamieni się w poligon atrakcji mniej lub bardziej ekstremalnych atrakcji dla fanów wyczynów ekstremalnych , m.in .: przejazd na linie nad publicznością, quady, ścianka, pokazy rowerowych ewolucji, MotoCross, Offroad. Dostępne będą w określonej ilości w pakietach dla ekstremalnych zapaleńców.

REKLAMA

Odbędzie się Mad Race, czyli szalony wyścig przy udziale zawodników/ festiwalowiczów po pełnym niespodzianek błotnym torze przeszkód!

Na terenie Parku znajduje się tor przeszkód, na którym podczas trwania Festiwalu odbędą się Zawody dla bmx-ów przy dźwiękach granej na żywo muzyki sceny hardcore' owej. Na specjalnie przygotowanym szlaku będziemy mogli stać się świadkami najbardziej widowiskowych i skomplikowanych tricków rowerowych.    N.O.H.A.

Publiczności zapewnione zostaną niezapomniane przeżycia i duża dawka adrenaliny!

MNIEJ EKSTREMALNIE  

REKLAMA

Na terenie Kolibki Adventure Park egzystować będzie tętniąca życiem Strefa Gastronomiczna połączona z Miasteczkiem Shoppingowym / BAZAR ZONE, w ramach którego będzie można nabyć wiele ciekawych i oryginalnych przedmiotów, gadżetów - nie tylko festiwalowych. Ponadto odbędzie się mini kiermasz płyt - tzw. Targowisko Płyt.

Zgłoś swoje stoisko / http://festival.soundrive.pl/bazar/

Wydarzenie będzie miało charakter festiwalu jednodniowego. Dwie sceny / dwa światy!

Hardcore Stage, a na niej obowiązywać będzie tylko i wyłącznie mocne brzmienie muzyki hardcore' owej. Przy jej akompaniamencie odbywać się będą zawody i pokazy ekstremalne.

REKLAMA

Main Stage

Scena Główna Soundrive Festival 2012. Muzyka grana na żywo przez cały dzień. Wystąpią 3 kapele konkursowe wyłonione drogą głosowania przez Internautów portalu Soundrive.pl / Sprawdź na: http://www.soundrive.pl/#!/Contest/Register/12/KONKURS_SOUNDRIVE_FESTIVAL _

Podczas I edycji Soundrive Festival 2012 na Scenie Głównej gościć będziemy:

GABLÉ / http://festival.soundrive.pl/artysci/gable/ HELLOW DOG / http://festival.soundrive.pl/artysci/hellow-dog/ BUBBLE CHAMBER / http://festival.soundrive.pl/artysci/bubble-chamber/ DERIGLASOFF / http://festival.soundrive.pl/artysci/deriglasoff/ LACHOWICZ & The Pigs / http://festival.soundrive.pl/artysci/lachowicz-and-the-pigs/ N.O.H.A / http://festival.soundrive.pl/artysci/n-o-h-a/ ORAZ długooczekiwana gwiazda - f ormacja TITO & TARANTULA ! http://festival.soundrive.pl/artysci/tito-the-tarantula/

REKLAMA

Oficjalna strona festiwalowa: http://festival.soundrive.pl/

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory