Drumachine & Partizans Crew

REKLAMA
Jeszcze nie opadł kurz po ostatniej bassowej potyczce, a już załoga DruMachine przygotowała dla Was kolejne ciekawe wydarzenie! Już 31 marca Opole odwiedzą członkowie Partizans Crew!!
REKLAMA

Jeszcze nie opadł kurz po ostatniej bassowej potyczce, a już załoga DruMachine przygotowała dla Was kolejne ciekawe wydarzenie! Już 31 marca Opole odwiedzą członkowie Partizans Crew!! Ekipa od lat z powodzeniem organizuje imprezy w całej Polsce, a ich skoczny i wesoły styl grania za każdym razem przyciąga tłumy, wywołując promienne uśmiechy na twarzach klubowiczów. Ponadto będzie to jedyna okazja, żeby zobaczyć w akcji Magnetica, który na co dzień mieszka poza granicami naszego kraju. Mało kto wie, że Partizans gościli w pełnym składzie w klubie Highlander wiele lat temu, a więc będzie to ich wielki powrót po latach. Przybądźcie licznie i pokażcie, że Opole to coś więcej niż Festiwal Polskiej Piosenki! ;-)

REKLAMA

Więcej o ekipie Partizans dowiecie się klikając na poniższe linki:

Facebook: http://www.facebook.com/partizanskru YouTube: www.youtube.com/partizanstv SoundCloud: www.soundcloud.com/partizans

Jeśli lubisz impezy DruMachine - polub nas na facebooku!  http://www.facebook.com/pages/DruMachine/153577571368217

Termin: 31.03.2012 (sobota) Start: 20:00 Wjazd: lista FB do godz. 23 - Free Pozostali: 5 zł Lista zostaje zamknięta 30.03 o północy!!!

REKLAMA

Muza: drum'n'bass, jungle, jump up, dubstep

Djs:

Magnetic // Partizans Crew - Częstochowa Mr Floppy // Partizans Crew - Piotrków Trybunalski=

Slash & Burza (Live Vocal D'n'B)

REKLAMA

Goblin Hud

Wizuale: WII&ARABUK

Miejsce: Highlander Klub ul. Szpitalna 3

:: Magnetic (Partizans) ::

REKLAMA

Jest jednym z założycieli powstałego w 2003 roku kolektywu PARTIZANS. Za gramofonami stanął ponad 10 lat temu i po dziś dzień wierny jest stylowi RaggaJungle i JUMP UP. Jego sety to radosne i pozytywne brzmienia okraszone scratch'owymi smaczkami i perfekcyjną techniką miksowania (granie z 3 gramofonów to częsty wybryk). Magnetic nie jest zamknięty na inne style, grywa także Fidget, NuSkool Breaks, Dubstep muzę ,którą można określić jako NuSkool Beats. Jednym słowem jest magnetycznie ...

http://www.mixcloud.com/magnes https://www.facebook.com/partizanskru

:: MR Floppy (Partizans) ::

Szalony entuzjasta połamanej muzyki grasujący w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Po kilku latach intensywnego słuchania różnych zbasowanych brzmień. Zainteresował się miksowaniem i tworzeniem swojej kolekcji czarnych płytek. Na scenie DNB pojawił się w 2008 roku, debiutując w częstochowskim klubie Rura. Od tego czasu bywa częstym gościem imprez odbywających się na terenie Śląska, Łodzi i Krakowa. Jego sety to przede wszystkim Jump Up, Liquid Funk, Jungle z dodatkiem Drumstepu. Od połowy 2009 roku działa pod szyldem kolektywu Partizans. W przyszłości planuje poświęcić więcej czasu własnym produkcjom.

REKLAMA

http://www.mixcloud.com/misterfloppy https://www.facebook.com/partizanskru

:: BURZA live vocal / Opole ::

Paulina Burzyńska ( Burza) Paulina, choć większość populacji nazywa ją po prostu małą i niewinną Burzą, urodziła się w Opolu i na dzień dzisiejszy ma prawie 20 lat. Studiuje Architekturę Wnętrz we Wrocławiu, od lat związana przede wszystkim z Opolskim Studiem Piosenki. Miała już różne pomysły na życie, zacząwszy od tańca, poprzez zainteresowania plastyczne, lecz pozostaje do końca wierna muzyce; próbowała swoich sił w znanym programie X-Factor, gdzie przez Wszech-Wojewódzkiego została nazwana "brzydkim kaczątkiem" muzycznym, co raczej odebrać trzeba jako komplement , gdyż Wszech-Wojewódzki stwierdził, że ma potencjał i jest w niej tak dużo do zmiany, że jest to aż podniecające . Jeżeli chodzi o preferencje muzyczne to głównie drum'n'base: kręcą ją dźwięki, przy których od razu może rwać się do tańca jak również takie, które wpadają w ucho. Nie pogardzi jednak funkiem czy jazzem.

:: SLASH / Opole ::

REKLAMA

Zwany przez swoich znajomych również Maćkiem.

Pierwsze gramofony kupił w 2000 roku. Mając zerowe pojęcie na temat djingu, metodą prób i błędów zaczął odkrywać na czym polega miksowanie płyt, co w efekcie sprawiło, iż wyrobił sobie swój własny styl miksowania.

Początkowo kolekcjonował płyty w stylu minimal-techno głównie z berlińskiej wytwórni TRESOR, jednak z biegiem czasu jego zainteresowania muzyczne coraz bardziej schodziły w kierunku połamanego beatu.

Muzyka, którą prezentuje dziś to przede wszystkim różne style drum'n'bass i breakbeat, co w połączeniu ciekawym miksowaniem sprawia, że zabiera ludzi w dźwiękową podróż.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory