Burn Studios

REKLAMA
Jesteś didżejem? Spełnij swoje marzenia i zostań rezydentem na Ibizie!Burn Studios wraz z Mixmag i Beatport ogłaszają program IBIZA RESIDENCY. Trzech najzdolniejszych didżejów zostanie rezydentami na najbardziej klubowej wyspie świata - Ibizie.
REKLAMA

Jesteś didżejem? Spełnij swoje marzenia i zostań rezydentem na Ibizie!

REKLAMA

Burn Studios wraz z Mixmag i Beatport ogłaszają program IBIZA RESIDENCY. Trzech najzdolniejszych didżejów zostanie rezydentami na najbardziej klubowej wyspie świata - Ibizie.

IBIZA RESIDENCY to globalny konkurs, w którym muzyczne talenty z całego świata (m.in. Danii, Norwegii, Szwecji, Francji, Austrii, Polski, Rumunii, Hiszpanii, Turcji, Węgier, Chorwacji, Słowenii) będą walczyć o rezydencję w jednym z najbardziej cenionych klubów na Ibizie. Laureaci dodatkowo otrzymają także wsparcie ambasadorów Burn Studios, czyli absolutnej światowej czołówki muzyki elektronicznej. Ci artyści to Sasha, Luciano, 2manyDJs oraz Jamie Jones (DJ nr 1 na świecie według portalu Resident Advisor).

Uczestnicy programu będą musieli pokazać swoją pasję, determinację oraz umiejętności techniczne, aby przejść przez kilka etapów rywalizacji zanim ich imię znajdzie się na prestiżowej liście rezydentów Ibizy, którzy co wieczór występują przed tysiącami ludzi.

Jak wziąć udział w konkursie? Pierwszym krokiem jest rejestracja na www.burn-studios.com , gdzie po stworzeniu profilu trzeba zamieścić swój najlepszy 15-20 minutowy mix z użyciem przynajmniej jednego utworu z listy Top 100 portalu Beatport. Następnie grono rodzimych ekspertów w składzie: Catz 'N Dogz (Pets Recordings), Groh (U Know Me Records), Łukasz Kamiński (Gazeta Wyborcza), Robert Serek (Vice Magazine) oraz Tomasz Kosiński (Burn Studios) wybierze 6 najlepszych polskich zgłoszeń. Wybrani didżeje zostaną zaproszeni na imprezę Burns Studios x Vice: Ibiza Residency Mix Off 21 kwietnia w warszawskim Klubie 55 (ul. Żurawia 32/34), gdzie będą mogli na żywo zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością. Gośćmi specjalnymi imprezy będzie Adam Port, niemiecki producent o polskich korzeniach, którego kawałki znajdziecie w Beatport Top 100 oraz duet didżejski Hungry Hungry Models.

REKLAMA

Jeden szczęśliwy zwycięzca Mix Off z Polski otrzyma możliwość bezpośredniej walki o rezydencję z uczestnikami z całego świata - starcie to odbędzie się podczas konferencji International Music Summit odbywającej się na Ibizie w dniach 23-26 maja. W ciągu dnia kandydaci będą mogli się uczyć się arkan muzycznej produkcji, współpracować oraz nawiązywać znajomości, które pomogą im w budować swoja pozycję na klubowej scenie. Po zachodzie słońca zaproszeni didżeje będą mogli podziwiać sety największych gwiazd podczas oficjalnych imprez IMS.

W lipcu najlepsi kandydaci wejdą w ostatni etap rywalizacji - będą uczyli się od najlepszych na BurnStudios Residency Bootcamp. Podczas sześciodniowego zjazdu uczestnicy wezmą udział w inspirujących wykładach i indywidualnych warsztatach prowadzonych przez Luciano, Sashę, Jamiego Jones 'a i 2manydj's - mentorów burnstudios. Komisja złożona z właścicieli klubów i promotorów działających na Ibizie wybierze 3 szczęśliwców, którzy zostaną rezydentami.

Program Ibiza Residency powstał przy współpracy z największym magazynem muzyki elektronicznej Mixmag oraz światowym liderem w edukacji muzycznej - Instytutem SEA. - Inicjatywa ta jest najnowszym wkładem Burn Studios w międzynarodową scenę muzyczną. Nie jest tajemnicą, że niektóre z największych gwiazd klubowej sceny zaczęły swoją karierę rezydując na Ibizie. Dlatego właśnie Burn Studios postanowiło rozwinąć program, który dałby taką szansę wschodzącym didżejom. Dzięki współpracy wybranych kandydatów z czołówką przemysłu muzycznego chcemy wspierać, szkolić oraz prezentować nową, inspirującą generację didżejów - mówi Erik Hofstaedter , Marketing Manager w Burn Europe.

Rejestracja do programu ruszyła w piątek 23 marca. Wszelkie informacje na www.burn-studios.com

REKLAMA

Residency - Become Ibiza's Next Resident DJ from Burn on Vimeo .

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory