Kosmos Kosmos

REKLAMA
Prezentujemy weekendowy rozkład imprez w klubie Kosmos Kosmos
REKLAMA

25 MAJA (PIĄTEK) IMPREZA ANALOG BROTHERS

REKLAMA

WSTĘP WOLNY

Idea imprezy Analog Brothers jest tak wiekowa jak pierwsza dyskoteka, którą zorganizował Jimmy Savile w 1947 roku - gramy muzykę do tańca używając dwóch gramofonów. Więc tym Was pewnie nie zdziwimy. Możemy jednak Was zaskoczyć selekcją utworów, które będą królować na parkiecie tej nocy.

Imprezę poprowadzą dwaj DJe, autorzy audycji w RadioJAZZ.FM - WtymSęk oraz Łukasz Kępiński.

Obaj od lat kolekcjonują płyty winylowe wyszukując najciekawszych utworów. Kiedy spotykają się razem za gramofonami możecie z pewnością oczekiwać dużej ilości starego i nowego funku, afro beatu, jazzu, disco jak i różnych muzycznych niespodzianek. Wszystko będzie tak podane do tańca, aby Wasze nogi i biodra nie przestawały się ruszać.

REKLAMA

26 MAJA (SOBOTA)RISKY&DOOK

WSTĘP WOLNY

RiskY & Dook to kolekcjonerzy płyt winylowych,diggerzy i dj-e których połączyło wspólne zainteresowanie tanecznymi brzmieniami lat 70-tych i 80-tych. Na początku zeszłego roku połączyli swoje siły by na parkietach stołecznych klubów w ramach cyklu GET UP & BOOGIE i DISCO JOINT promować klubowe brzmienia z tamtej epoki. Na przekór ogólnej popularności grania imprez z serato i lansowania hitów z mp3, RiskY & Dook pozostali przy tradycyjnym stylu grania : dwa gramofony, mikser i sterta płyt winylowych to jest to co do szczęścia im potrzeba.

30 MAJA (ŚRODA)KONCERT HOW HOW

REKLAMA

WSTĘP 10 zł

How How - grupa działająca w kręgu szeroko rozumianej muzyki elektroakustycznej. Szukająca inspiracji w kolażu, unizmie, wolnej improwizacji i amerykańskiej tradycji XX wieku. Trio w składzie Miron Grzegorkiewicz, Adam Podniesiński, Filip Madejski działa od 2010. W marcu 2011 zespół zadebiutował mini albumem Bumpy. W listopadzie tego samego roku nakładem wytwórni Antena Krzyku doszło do premiery długogrającego albumu pt. "Flickers".

31 MAJA (CZWARTEK)KONCERT- KOMETY

WSTĘP 15/20 zł godz. 21:00

REKLAMA

Komety, jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych. Występują w składzie: Lesław (głos, gitara, muzyka, słowa), W. Szewko (bass, głos) i Arkus (bębny, głos). Zespół stworzył swój własny styl muzyczno-słowny. Przed powstaniem Komet Lesław był liderem nieistniejącego już zespołu Partia. W 2003 nakładem Jimmy Jazz Records ukazała się debiutancka płyta Komet. W 2005 wyszła płyta "Via Ardiente". W następnym roku zespół wydał "Komety 2004-2006", zawierającą niepublikowane nagrania. W 2007 ukazała się "Akcja v1". Piosenki promujące album zajęły pierwsze miejsca na wielu listach przebojów. Na początku 2008, nakładem meksykańskiej wytwórni Esquilo, ukazała się składanka "The Story of Komety" zawierająca najbardziej znane utwory. W marcu 2009 firma Jimmy Jazz wydała płytę koncertową "Złoto Azteków", na której również znalazły się premierowe nagrania studyjne. Komety są jednym z nielicznych zespołów, któremu udało się zaistnieć również poza granicami kraju. Piosenki zespołu ukazały się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji. Płyta "Luminal" została wydana w kwietniu 2011.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory